סמל גל נצר  סמל גל נצר מנתניה מצטיינת חטיבה דרומית סמל גל נצר 

סמל גל נצר מנתניה נבחרה בין מצטייני ראש השנה של משרתי חטיבה דרומית ואוגדת עזה  "מבחינתי להיות מצטיינת זהו מעמד מרגש מאוד, אני גאה להיות העיניים של המדינה"

סמל גל נצר 

ביום שני שעבר התקיים באוגדת עזה טקס מצטייני ראש השנה של משרתי חטיבה דרומית ואוגדת עזה. בטקס נבחרו 20 חיילים מצטיינים, בין המצטיינים נבחרה מפקדת בחמ"ל תצפיות שבכרם שלום, סמל גל נצר מנתניה.
גל התגייסה בנובמבר 2019 לתפקיד תצפיתנית. "התפקיד מאתגר מאוד, בעל משמעות אדירה, מחבר ומגבש. כל רגע בחמ"ל הוא רגע בו את מגנה על התושבים במו עינייך." ציינה גל.
באוגוסט 2020 יצאה גל לקורס פיקוד, בסיומו שובצה בחמ"ל תצפיות. גל מקדישה זמן רב לפיתוח חיילותיה, לחניכה ולליווי תוך הקפדה על מקצועיות רבה וחתירה לידע בגזרתה.
גל שירתה כמפקדת בחמ"ל גם במהלך מבצע "שומר החומות". היא מציינת כי התקופה הייתה מאוד קשה ומורכבת. "הייתה חוויה מאוד מלמדת ומעניינת, הידיעה שמשוגרות כלפי ישראל רקטות בכל רגע נתון וצריך לדאוג להיות בקרבת מקום מוגן, ובמקביל לנהל חמ"ל תצפיתניות ולא להוריד את העיניים מהמסכים, זו סיטואציה שלא חשבתי שאהיה בה בגיל 20, את מבינה ברגעים האלו כמה כוח יש לך בידיים, מבינה כמה הכוחות שבשטח סומכים עלייך ותחושת הסיפוק והגאווה היא אדירה!
סמל גל נצר נבחרה להיות מצטיינת מצד מפקדיה כהוקרה על פועלה, המקצועיות והמסירות שהיא מפגינה תוך אכפתיות ורגישות לחיילותיה. "מבחינתי להיות מצטיינת זהו מעמד מרגש מאוד, אני גאה להיות העיניים של המדינה ולשמור על גבולה הדרומי של מדינת ישראל". מספרת גל.