בית המשפט האריך מעצרו של תושב נתניה שנחשד בהברחת כ- 2.5 ליטר חומר החשוד כסם אונס שהוברח בתוך המזוודה. השופט "מדובר בחשד לייבוא סם אונס בכמות גדולה שיכולה לשמש להפקת אלפי מנות"

חדשות מקומיות - תושב נתניה נעצר בחשד להברחת סם אונס

סם האונס שנתפס | צילום: דוברות המשטרה 

יחידת הבילוש המיוחדת של משטרת ישראל במרחב נתב"ג – יחידה 747, בשיתוף עם יחידת סמים מכס נתב"ג, עכבו השבוע לחקירה תושב נתניה עם נחיתתו בארץ מטיסה מיוון, בחשד להברחת חומר החשוד כסם מסוג GBL – "סם האונס" בכבודתו.

בתוך כך, אנשי יחידת הסמים במכס ביצעו שיקוף של הכבודה שהעלתה את רמת החשד בדבר המצאות בקבוקים המכילים נוזל חשוד, שהועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

כאמור, בלשי יחידה 747 עצרו לחקירה את החשוד - תושב נתניה בשנות ה– 40 לחייו, בחשד להברחת סמים ארצה ותפסו את הבקבוקים החשודים כסם במשקל של כ – 2.5 ליטר .

במסגרת דיון הארכת מעצרו של החשוד, הדגיש השופט בהחלטתו "מדובר בחשד לייבוא סם אונס בכמות גדולה שיכולה לשמש להפקת אלפי מנות שיאפשרו פגיעה במספר רב של קורבנות. טענת החשוד לייבוא הסם לשם שימוש עצמי אינה עולה בקנה אחד עם הכמות הגדולה שנתפסה. קיים חשד סביר שמדובר בייבוא שלא לצריכה עצמית, המעשים של החשוד מקימים עילה של מסוכנות ".

בהתאם לממצאי החקירה עד כה וצורכיה, האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד. החקירה נמשכת.