הפאבים באזורנו חוגגים את גמר ליגת האלופות צילום: fotolia

לראות את המשחק החשוב והגדול של העונה, ליהנות מהאווירה של מגרש כדורגל, לצרוח בקולי קולות ואפילו לקלל, וכל זה מבלי להוציא אלפי יורו על הכרטיסים, טיסות ובתי מלון. אפשרי? בהחלט כן! 

לקראת משחק ליגת האלופות, שישודר בשבת הקרובה, קבלו את הפאבים בנתניה והסביבה, המבטיחים חוויה בלתי נשכחת, שתקרב אתכם, ככל האפשר, לדבר האמתי.

עונה שלמה עקבנו אחר הטריו המרהיב של ברצלונה, בראשותם של מסי, ניימאר וסוארס, מול הגנת הברזל האיטלקית של יובה והחלוץ הארגנטינאי טבס "קרליטו" והנה זה מגיע, היום בו הם נפגשים למשחק ראש בראש ונלחמים על כל הקופה, בעוד שבעלי הפאבים באזרנו נלחמים על קהל הצופים.

צ'ייסרים מתנה בכל גול

אם תחליטו לצפות במשחק בפאב ה"אוטו" בביתן אהרון על גבי חמישה מסכי ענק עם סאונד מרשים, אז תקוו להרבה שערים, כי באוטו תקבלו צ'ייסר מתנה בכל גול. בעלי המקום מבטיחים אווירת גמר חריפה במיוחד, שתלווה בפיצוחי גרעינים, מבצעי אוכל שווים, ושלל הפתעות למי שיגיעו עם חולצות אוהדים. צ'ייסרים מוזלים תוכלו למצוא גם ב"איניגו מונטויה" שמציעים צ'ייסרים ב-10 שקלים בלבד על כל גול ומבצעי 1+1 על הבירות ותפריטי הנשנושים בזמן המשחק.

רכילות בנתניה - הפאבים באזורנו חוגגים את גמר ליגת האלופות

אם בא לכם לקלל, אז מותר גם

בכל עונת הכדורגל בעלי הפאבים ממציאים את עצמם מחדש, על מנת למשוך את קהל האוהדים. "ברינגו סטאר" החליטו הפעם ללכת על אווירת הקרנבל. שם מחכים לכם ברמנים מאופרים ומחופשים לפי מיטב המסורת של גמר ליגת האלופות, כמובן גם המבצעים על הצ'ייסרים והבירות.
אם בא לכם להרגיש אווירה אמתית של משחק כדורגל עם צעקות, קללות וקנקני בירות, אז פאב "הספרייה" הוא המקום הנכון. אגב, שם בטוחים ,ש"בארסה" הולכת לקחת את האליפות בהליכה. ואם על פיצה ובירה בזמן המשחק לא תוכלו לוותר, "פיצה שבתאי", במיוחד בשבילכם.

רכילות בנתניה - הפאבים באזורנו חוגגים את גמר ליגת האלופות

כדורגל באווירה אירית

אם בא לכם לחוות כדורגל באווירה האירית, פאב "מרפיס פולג" מציע לכם להצטרף לחגיגה. המשחק ישודר על גבי שני מקרני ענק, אחד בפנים ואחד בחוץ, וגם על גבי תשעה מסכי פלזמה בתוך הפאב. "מרפיס" מציע לאוהדים "עסקיות אלופים" במחירים אטרקטיביים במיוחד, וכמובן כל סוגי הבירות. בכניסה לפאב יחלקו לאוהדים צפצפות ומשרוקיות.
אז מה שנותר לכם הוא לבחור איפה לראות את משחק השנה, בכל מקרה מומלץ לשריין מקומות.