צילום: אסף לב קמפיין זוגי ראשון של נטע אלחמיסטר ורמי גרשון צילום: אסף לב

היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשון בקמפיין זוגי לרשת אירוקה בהשקעה של 1 מיליון ש"ח. הצילומים נערכו בדירת הזוג בנתניה בקונספט "הצצה לחיי הזוג הכי נוצץ בביצה" 

צילום: אסף לב

ביום ראשון האחרון הצטלמו בדירתם בנתניה היזמית והדוגמנית נטע אלחמיסטר ושחקן הכדורגל רמי גרשון, בסצנות אופנתיות על סט צילומים הנראה כלקוח מסרט הוליווידי.

זהו הקמפיין הראשון מאז שאלחמיסטר הודיעה כי החליטה שמעתה תנהל את עצמה. הקמפיין צולם עבור רשת אירוקה, שמשיקה את הקולקציה החדשה לסתיו-חורף 2021/22 למשקפי השמש של המותגים הבינלאומיים אותם מייבאת.

לראשונה מצטלם הזוג לקמפיין משותף שיעלה בתחילת ספטמבר, בהשקעה של 1 מיליון ₪ ויכלול פרסום בדיגיטל, פעילות ברשתות החברתיות ובנכסים הדיגיטלים של אלחימיסטר ואירוקה. כמו כן תיערך פעילות תקשורתית בכל סניפי רשת אירוקה, ברחבי הארץ.

רכילות בנתניה - קמפיין זוגי ראשון של נטע אלחמיסטר ורמי גרשון

צילום: אסף לב

"האמת מזמן אמרתי לרמי שמשקפי שמש יושבים עליו בול, שהוא חייב פעם אחת לנצל את זה לטובת קמפיין. לא חשבתי שזה יגרום לנו להצטלם יחד" אמרה נטע אלחמיסטר והוסיפה "זו פעם ראשונה שמצלמים קמפיין אצלנו בבית, וחשפה את מלתחת הבגדים ואבזרי האופנה שלה. אני אוהבת שיש פה אותנטיות. מצלמים פה רגעים שלמים שלקוחים מהחיים הפרטיים שלנו, ומביאים אותם לסרטון שישקף את החיים האמתיים של רמי ושלי!"
רמי גרשון אמר: "וואלה להיות דוגמנית זה לא דבר קל. אני אחרי סופ"ש גדוש חגיגות יומולדת ואני עוד בהיי ".
גרשון נשאל מה קיבל במתנה ליום ההולדת מנטע – אז מסתבר שעדיין לא הספיקה לבחור. יש לזוג הסכם שכל אחד אומר מה הוא רוצה כמתנה ליום ההולדת ומסתבר שהזמין טלפון נייד.