פסטיבל המוזיקה ברופין - אתם מוכנים לזה? עריכה: דניאל עובדיה

הקיץ מגיע ואיתו עונת ההופעות והפסטיבלים. תקופה ארוכה שאגודת הסטודנטים של רופין מתכוננת לאירוע שלא נראה באזורנו שנים רבות. פסטיבל המוזיקה הגדול של העמק ב-17.5.15 מתקרב אלינו בצעדי ענק.

שבוע וקצת לפני פסטיבל המוזיקה הגדול של העמק, שאלתי את האנשים שמארגנים את ההפקה המושקעת הזאת מה מצפה לנו השנה. אתם מוכנים?

השנה מדובר באירוע בלתי רגיל ולא בעוד יום סטודנט רגיל. אמילי אטיאס יו"ר אגדות הסטודנטים של רופין מציינת: "הפעם החלטנו ללכת על קונספט שונה, לא עוד יום סטודנט סטנדרטי. השנה הפכנו את היום הזה לפסטיבל מוזיקה ברמה אחרת".

צוות ההפקה

חברי אגודת הסטודנטים של רופין, בראשות יו"ר האגודה, אמילי אטיאס ובשיתוף חברת פלס שעוזרת בהפקה הטכנית, הם האחראים להפקה הגדולה. את החסויות לאירוע הם מקבלים מקוקה קולה, איסתא, קרלסברג ו-somersby. את זכות הבחירה לאומנים שיופיעו באירוע, נתנה האגודה לסטודנטים לבחור, באמצעות סקר שנערך בתחילת השנה.

רכילות בנתניה - פסטיבל המוזיקה ברופין - אתם מוכנים לזה?

(צילום: עדי עזרא)

מה מצפה לנו השנה?

"המרכז האקדמי רופין נחשב למשהו מאוד מוכר בקרב הסטודנטים, ולכן הייחוד השנה הוא שהחלטנו להפוך את יום הסטודנט לפסטיבל מוזיקה גדול בהפקה מושקעת ואיכותית. מדובר השנה בהפקה שמזכירה הפקות בינלאומיות; במת לדים מוגבהת, קונפיטי שיעוף באוויר, זוהרים, מופעי אש, רחפנים, מאפרות, המון צלמים וצלמי וידאו. הכוונה הפעם ליצור שיתוף פעולה עם הקהל. הקהל יהיה שותף לכל החוויה ולא יהיה רק צופה. אנחנו מתכננים להפיק סרטון בשיתוף פעולה עם הקהל במהלך האירוע שלאחר מכן יהיה ויראלי ברשת. יהיו הרבה הגרלות, דוכני בגדים, תכשיטים, אוכל, ברים ועוד.. בקיצור תהיה חגיגה".

הקרנבל הגדול מתחיל מ19:00 ועד 2:00 בלילה, צפו להרבה הפתעות.

האמנים שיופיעו הם: דודו טסה, מוש בן ארי, אביב גפן ומשה פרץ (לא בהכרח בסדר הזה), לאחר מכן יעלו לרחבה הדיג'איים המוכרים: דארוויש, סמיילי ובן אזולאי שאחראים ל'קרחנה' רצינית אל תוך הלילה.

רכילות בנתניה - פסטיבל המוזיקה ברופין - אתם מוכנים לזה?

(צילום: עדי עזרא)

אגודת הסטודנטים מתקרבת ליעד המתוכנן ומסתמן כי צפויים להגיע לפסטיבל השנה בסביבות 6-7 אלפים אנשים. אל דאגה חניה יש בשפע!

מחיר הכרטיס: סטודנט רופין- 40 שקלים, חיצוני- 70 שקלים במכירה מוקדמת ובמקום האירוע- 100 שקלים.

הסטודנטים של העמק החליטו פה אחד:
"יהיה קרנבל, רופין מיוזיק פסטיבל - השנה באמת הגזמנו".

{module הצביעו לסקר Netanyanet}