הקריוקי כובש את חיי הלילה (צילום: הסטייג קריוקי בר)

חוק הרעש המכונה "חוק הקריוקי" סגר לזמרים חובבי המוסיקה את המיקרופונים וגרם ליזמים ישראלים למצוא פתרון - חדרי קריוקי פרטיים בהם אפשר לשיר בקולי קולות בלי להפריע.

אז אם בא לכם לזייף ביחד בלי להפריע, מצאתי מקום חדש באזורנו, ה"סטייג"- המקום למסיבות קריוקי, נפתח קצת לפני חצי שנה באזור התעשייה החדש בנתניה.

הסיפור מאחורי המקום

חגיגת הקריוקי הישראלית מקורה ביפן, שם הקריוקי תפס תאוצה והפך לשוונג רציני.

"טסנו במיוחד ליפן לראות ולהרגיש איך הכל עובד. התלהבנו מאוד, חזרנו לארץ והחלטנו להביא את האווירה הזאת גם לפה ולפתוח סניף כאן בארץ" מספר אילן, הבעלים של הסטייג'.

אילן מספר כי הכוונה שלו ושותפיו הייתה לפתוח מקום שיהיה מיועד לכל שכבות הגילאים. "רצינו שיהיה מקום בו גם צעירים וגם מבוגרים יוכלו להנות ולבלות ביחד. לפעמים יש לנו חדר פרטי למסיבת יומולדת לילדים בני 10 ובחדר הסמוך מסיבת לסבתא החוגגת 80".

על המקום והשראת עיצוב החדרים

המקום בנוי בצורה בה יוכל להעניק לאורחיו חוויה רב חושית. המתחם מחולק ל-6 חדרי קריוקי פרטיים מעוצבים בגדלים שונים, החדר הכי קטן מיועד לעשרה אורחים בו האווירה היא יותר אינטימית ואילו הגדול ביותר מיועד לעד 80 אורחים בו אפשר להשתולל ולעשות מסיבה גדולה.

כל חדר מאובזר בציוד קריוקי המתקדם והטוב ביותר. בכל חדר שני מיקרופונים אלחוטיים, מערכת סאונד משוכללת, מערכת הגברה ואקוסטיקה איכותיות וטאבלט שנועד לשליטת האורח על כל מערך הקריוקי, בקרת המזגן ומצבי התאורה בחדר.

אילן מדגיש ומספר לנו שהושקעה מחשבה רבה בנוגע לעיצוב החדרים. "כל חדר מעוצב בהשראה של סגנון מוזיקלי שונה מהעולם, תוך כדי התחשבות בחוויית הלקוח שיוכל להנות ברמה הטובה והנוחה ביותר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ביותר ונוחה להפעלה. בנוסף יש לנו מגוון חבילות אירוח ופינוקים ובר אלכוהול עשיר עם תפריט מגוון".

סגנונות החדרים מגוונים, בחדר אחד תוכלו להנות מחוויה בסגנון טוקיו כמו המקור ביפן, בחדר הסמוך אווירה מגניבה בסגנון היפו הופ או ניו יורק ואפילו בסגנון לונדון, ריו ומילאנו.

הקהל והציפיות

"הקהל שלנו קהל מאוד מפרגן. בהתחלה קצת חששנו, אבל התרשמנו לטובה, הקהל קליל ויש אווירה כיפית. יש אנשים שמגיעים אפילו על בסיס יומי שבאים לשיר בכייף. גם דודו אהרון, עומר אדם, איתי שכטר ואיזי באו להתארח אצלנו".

אילן מספר שהציפיות שלהם מהמקום התממשו והם כבר חושבים על הסניף הבא.