ראיון עם השותפים של האיניגו מונטויה איניגו (צילום: אליאב אוזן)

הם דואגים לנו לליינים איכותיים ומוקפדים עם דיג'אים מובילים ומוערכים, הופעות חיות עם מיטב האומנים הנבחרים בקפידה, הופעות סטאנד אפ, ערבי במה פתוחה ובעיקר דואגים לנו ללילות עם המון מצב רוח.

הגיע הזמן להכיר אותם מקרוב...

רכילות בנתניה - ראיון עם השותפים של האיניגו מונטויה

פלחו, רוידר, רבינוביץ' ודואר עם משינה (צילום: איניגו)

הכירו את האנשים שמרימים לנו את חיי הלילה רמה אחת מעל כולם. נא להכיר:

צוות השותפים של האיניגו מונטויה; זיו רבינוביץ' (34, הדר עם), טל רוידר (29, נורדיה), מתן פלחוביץ' (27, כפר יונה) ובר דואר (27, להבות חביבה).

איך הכל התחיל?

הכל התחיל במסיבת שחרור מוצלחת אחת, אי שם בתחילת שנות האלפיים המוקדמות ולאור ההצלחה המסחררת הוקם מועדון "הלכת" שהיה בעיקר מועדון לחיילים בסופשים. לאחר שלוש שנים מוצלחות ב-2005 נפתח הדאנס בר הראשון בעמק חפר - האיניגו מונטויה.

שאלתי אותם למה השם "איניגו מונטויה"? זיו מספר "באותה תקופה היו ברים בשמות של גיבורים מאגדות ולכן זרמנו על הקו הזה".

על הכישורים הנדרשים לניהל בר וחלוקת העבודה בינהם מעידים החברים:

זיו: "דבר ראשון יש כאן השקעה כספית והדבר החשוב ביותר זה לאהוב את העולם הזה ואת חיי הלילה. ואם אתה לא מתחבר לזה אתה לא תשרוד בתחום".

מתן: "הכל תלוי בכושר ספיגת הכבד שלך".

טל: "הכל תלוי באיזון שלך. אם אתה יודע לאזן בין חיי היום והלילה אז אתה מתאים".

בר: "הרבה אמביציה ונחישות. מלחמה".

מתן אחראי על ההופעות, טל אחראי על הכספים, בר אחראי על דור העתיד וכל מה שקשור לפרויקטים של חיילים משוחררים ולחברה הצעירים. זיו ביחד עם טל דואגים לתחזוקה היומיומית, הטיפול השוטף וכל הקשור ללוגיסטיקה ורכש.

"למעשה כולנו יחצנים ואחראים על המקום. אנחנו עובדים קשה ודואגים שיבואו כמה שיותר אנשים איכותיים ויפים.. ליין שישי זה הליין של המקום עצמו וביום זה יש לנו את מירב העבודה".

רכילות בנתניה - ראיון עם השותפים של האיניגו מונטויה

איניגו (צילום:Nimrod Fisher)

עם איזה בעיות אתם מתמודדים ביום יום? 

זיו: "האתגר העיקרי זה לשמור על בלאנס בין הליינים. שלא יהיה ליין שיקבל יותר או פחות פעילות ושכל חמשת הליינים שלנו יפעלו בסינרגיה". 

טל: "צריכים להיות זמינים 24/7  והעובדה שפאבים במדינת ישראל נחשב כמותרות ולכן המיסוי על האלכוהל ועל ההיטלים השונים מאוד גבוה. דבר המשליך ישירות על עלייה במחירי האלכוהול..ועכשיו לך תסביר ללקוח למה מחיר הבירה הזאת עלתה..."

זיו מספר: "אף לא הרגשתי שזה גדול עליי, להיפך זה רק מחזק אותי ונותן לי אנרגיה שיש הרבה עבודה". טל מחזק "זה מדרבן שיש הרבה עבודה ואנחנו נהנים מכל רגע".

האם כל העבודה הקשה בסוף שווה את זה?

טל: "זה מה שכיף בעבודה הזאת. אתה מקבל מהר מאוד את התוצאות שרצית להגיע אליהן. אם יצא כמו שרצינו זאת הרגשת סיפוק מדהימה. אנחנו עובדים כל כך קשה וגורמים לאנשים אושר וזה מה שגורם לנו לסיפוק".

זיו: "סיפוק רב. בעשר שנות קיימנו נפתחו עשרות בארים סביבנו והתחרות היא קשה. הרבה פעמים חשבנו שלא נצליח לעמוד מול בארים חדשים ואופנתיים שנפתחים סביבנו אך בסופו של דבר לא נפגענו וכולם ממשיכים להגיע ומבחינתנו זאת הרגשת ניצחון ותחושת סיפוק אדירה".

 
רכילות בנתניה - ראיון עם השותפים של האיניגו מונטויה

איניגו מונטויה (צילום:Nimrod Fisher)

כף רגלם של אילו מהמפורסמים דרכה אצלכם?

הם מחזירים בשאלה: "איזה לא?".

מעבר לכל האומנים שהגיעו להופיע  אצלהם, בדקתי והרשימה היא ארוכה. אלה שבאו לבלות הם: יהודה לוי, עפר שכטר, נועם טור,קרן פלס, אמיר דדון, מוש בן ארי, אברהם טל, ארז שלם, מאיה בוסקילה, ונסה אלוש, אנחל בונני, אלי פיניש, דנה פרידר, שירי מימון, מודי בראון, אודי סגל, רזי ברקא, אייל גולן, רוסלנה רודינה, נמרוד משיח, גל פרידמן, ירדן ג'רבי, לי קורזיץ' ועוד..

קבלו מספר נתונים מעניינים

  1. בגלל שהם לקוחות טובים של הספקים שלהם הם מקבלים חופשה, פעם או פעמיים בשנה בחו"ל.
  2. שיא הליטרים של אלכוהול אשר נמזג לכוסות בלילה אחד עומד על 1000 ליטר.
  3. המקרה הכי הזוי שקרה להם באיניגו: בר:"באנו למחרת לאיניגו ומצאנו מישהו ישן במתחם של ה-וי אי פי". מתן: "הייתה הופעה של ערן צור ויהלי סובול והחשמל בכל עמק חפר והסביבה קרס..ערן צור לקח את הגיטרה, התחיל לנגן ולאתלר במשך 45 דקות. הם נתנו הופעה אקוסטית מצויינת לאור נרות". 

מה אתם צופים לנו הקיץ? יהיו הפתעות?

"בהחלט כן. אנחנו הולכים לעשות עיצוב חדש ומיוחד למרפסת קיץ שלנו. ומתכננים את הפקת חגיגות העשור לאיניגו".