השחיינית האומנותית אריאל נשיא מנתניה תייצג את JACK KUBA צילום: טל עבודי

המותג JACK KUBA בחר בשחיינית האומנותית אריאל נשיא שתייצג את ישראל באולימפיאדה פריז כשגרירת המותג לקיץ 2024 

רשת JACK KUBA תמשיך לתמוך בספורט הישראלי ובחרה בשחיינית האומנותית אריאל נשיא, תושבת העיר נתניה, המייצגת את ישראל באולימפיאדת פריז בחודש אוגוסט, כשגרירת המותג לקיץ 2024. במסגרת זו תוביל נשיא את קמפיין בגדי הים והספורט של הרשת.

נשיא תמשיך את קודמתה- הנינג'ה תם שקד, שהובילה את קמפיין הספורט של המותג בשנה שעברה.

הקמפיין של JACK KUBA בכיכובה של נשיא יעלה בהשקעה של כ 400 אלף ויכלול פרסום בדיגיטל, בנקודות המכירה ובכל הנכסים הדיגיטלים של המותג.

לדברי קארין דניאלי, מנהלת תחום מוצר ברשת JACK KUBA : "כרשת מובילה לנשים, אנו רוצים לחבר את הצרכנית הישראלית לערכי המותג באמצעות החיבור לספורטאיות מובילות ובכך להחדיר מודעות לערכים כמו: מצוינות, העצמה, התמדה והשקעה".

לדברי אריאל נשיא: "שחייה אומנותית היא הספורט הנשי ביותר, מהמקום הזה אני מתחברת למותג JACK KUBA שהליבה שלו היא נשיות מטפחת ומעצימה כל אישה. לדבריה: "באופן אישי אני חובבת אופנה ידועה ונשיות נמדדת בעייני גם באיך שאנו מתלבשות, מדברות, דואגות לעצמנו, לגוף ולבריאות שלנו. זהו מכלול שלם של ערכים."
הספורטאית אריאל נשיא (20) היא שחיינית אומנותית בנבחרת ישראל שנבחרה לייצג את ישראל יחד עם שלי בובריצקי באולימפיאדת פריז 2024 בחודש אוגוסט ( 9-10.8 ) בתרגילי הדואט בשחייה אמנותית. בחורף האחרון
קבעה נשיא קריטריון למשחקים האולימפיים באליפות העולם בקטאר לפני כחודש זכתה במקום הראשון בגביע העולם בשחייה אומנותית שנערך בסין, זהו הקמפיין הראשון שלה.