הדמיה. רוטשטיין   מרכז קניות ומסחר הושק בקדימה צורן הדמיה. רוטשטיין  

רוטשטיין משיקה מרכז קניות ומסחר בקדימה צורן. עלות הפרויקט מסתכמת בכ- 100 מיליון שקל

הדמיה. רוטשטיין  

חברת רוטשטיין משיקה את מתחם Rotshtein's קדימה- צורן, בצפון היישוב ומתפרש על פני כ- 6,500 מ"ר, עם שתי קומות מסחר וכ- 130 חניות בחניון תת קרקעי. החברה השיקה את המרכז באירוע חגיגי בשבוע שעבר בנוכחות ראשת המועצה קרן גרין שבירכה על פתיחתו של המתחם החדש. במרכז המסחרי חנויות ורשתות הסעדה תחת המותגים גולדה, סופר פארם, חנות הטיולים לכל הרוחות, פיצה פרגו ועוד. בנוסף, מכון כושר, מספרה, קופ"ח מכבי וקופ"ח כללית ומרכול בשטח של כ- 1,700 מ"ר. עלות ההשקעה בפרויקט שכולל מעלית חיצונית שקופה, קירות מסך, וחיפוי עץ, מסתכמת ב- 100 מיליון שקל.

ראש המועצה המקומית קדימה-צורן, קרן גרין: "מדובר ביום חג לתושבות ולתושבי קדימה-צורן ולשכונת רמת אמיר בפרט. לאחר שנים של ציפייה ותכנון, נפתח מרכז עם חנויות ורשתות מהשורה הראשונה בישראל עבור הציבור הרחב. כולי תקווה שהמרכז ישדרג את חוויית התושב באזור ויקבל מהמרכז את השירותים הנחוצים לו. נמשיך לקדם, לחדש ולפעול לקידומו של היישוב קדימה-צורן ולהוביל את איכות החיים בשרון".
אבישי בן חיים, מנכ"ל רוטשטיין: "מרכז הקניות מהווה עבור תושבי הסביבה ושכונת רמת אמיר בפרט נקודת מפגש מרכזית, שתעשיר את חיי הקהילה והמסחר באזור כולו, עם שפע מקומות בילוי ותעסוקה חדשים. אנחנו שואפים לספק ללקוחות את החוויה האולטימטיבית בצורה הנוחה והנגישה ביותר והשקענו משאבים רבים בתכנון ובאיכות המרכז וכן בתמהיל החנויות והשירותים בו".