תמונה: עיריית נתניה  פרוייקט פינוי בינוי נוסף יוצא לדרך בנתניה תמונה: עיריית נתניה

פרוייקט פינוי בינוי נוסף יוצא לדרך והפעם לטובת בני האוכלוסיה המבוגרת בנתניה. ראש העיר מרים פיירברג איכר: "אנו דואגים גם לסבא וסבתא" 

פינוי בינוי ברחוב הרב קוק 

תכנית פינוי בינוי ברחוב הרב קוק בנתניה מציעה הריסה של שני בניינים קיימים ובניית בניין חדש עם 325 יחידות דיור המיועדות להשכרה ארוכת טווח לקשישים. 
בנוסף, יבנו בקומת הכניסה חניות ציבוריות ושטחי מסחר לשירותים אישיים כגון בנק, תקשורת, דואר, בית מרקחת, מוצרי חשמל, הלבשה, הנעלה, מספרה וכד', אשר ישמשו את דיירי הפרוייקט כמו גם את דיירי האזור כולו. מועדון דיירים שיבנה במתחם יהיה פתוח גם לשימוש ציבורי והפעילויות בו יהיו פתוחות וזמינות גם לקשישים תושבי השכונה והעיר. 

הפרויקט הינו יוזמה של חברת עמיגור וקודם בשנים האחרונות בתמיכתה של ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, ע"י מינהל הנדסה, בראשותו של אדריכל ארז טל. 

ראש העיר מרים פיירברג איכר "אני מברכת על יציאתו לדרך של פרוייקט חשוב זה, כחלק מתהליך התחדשות עירונית במרכז העיר. אנו דואגים גם לסבא וסבתא".

מעיריית נתניה נמסר כי תושבים המעוניינים לקדם התחדשות עירונית בבניין שלהם, או שאלות בנושאי התחדשות עירונית מוזמנים לפנות למינהלת להתחדשות עירונית בראשותה של עו"ד הדס גבע-מדליה בעירית נתניה במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.