אל ים - מלון אירועים בקונספט חדשני נפתח בחוף הירוק

נתניה נט היתה בפתיחה המרהיבה של מלון אל-ים.

בצרפת נהוג לחגוג חתונות על פני שלושה ימים וזה הקונספט החדשני שמביאים אלינו. במקום ניתן לחגוג חתונה, לשכן את האורחים במקום ולהמשיך למחרת ב"אפטר פרטי" בבריכה הצופה אל הים

מלון אל ים שעד לפני שנה היה מוכר לכולנו כמלון פרדיסו. נרכש לפני שנה בידי בעלים חדשים. המלון שופץ לגמרי ונבנה כמלון בוטיק עם קונספט ייחודי.

ארוע הפתיחה היה מושקע כמו שניתן היה לצפות ממוטי פרץ ומרוברט גלסרוט וסטיב פרואה שני המשקיעים הצרפתים במלון, אשר מביאים לנתניה קונספט ייחודי של מלון ואולם אירועים לחגיגת אירועים.

בתרבות הישראלית ארוע חתונה נחגג על פני ערב אחד בלבד ומסתיים לאחר מספר שעות, למרות שמתכוננים אליו חודשים רבים ומשקיעים בו הרבה כסף. אצל ההודים למשל מתחתנים על פני שבוע שלם כאשר יש בכל ערב ארוחה, יש טקס מסורתי וביום האחרון מתקיימת החתונה. בצרפת נהוג להתחתן על פני שלושה ימים של חתונה ומסיבות. מוטי פרץ, רוברט גלסרוט וסטיב פרואה מנסים לשנות את הרגלי החתונה שלנו פה בארץ ואין מקום מתאים יותר להתחיל  את השינוי כמו בעיר שלנו נתניה.

כיאה למובילי קונספט באירועים, ארוע הפתיחה היה מושקע, טעים ויפה. הארוע התקיים היום בשעות הצהרים על שפת הבריכה, עם אוכל טעים, אלכוהול, די ג'י ונגנים.

חדשות נדל"ן - אל ים - מלון אירועים בקונספט חדשני נפתח בחוף הירוק

על המקום

מלון אל-ים הוא מלון בוטיק, המשלב בתוכו גן אירועים. ניתן לחגוג אירוע חתונה ולהישאר במלון עם האורחים בוילות הבנויות במלון, או באחד מתוך 27 החדרים הקיימים במלון. 

במקום בריכה עם נוף לים, מיטות שיזוף, כסאות בר הפונים לים ושולחנות נמוכים. 

אז אם גם אתם מרגישים שאירועי החתונות בארץ קצרים מידי ואתם מוכנים לאירוע קצת שונה, אני מציעה לכם לבדוק את מלון אל-ים

חדשות נדל"ן - אל ים - מלון אירועים בקונספט חדשני נפתח בחוף הירוק

 

חדשות נדל"ן - אל ים - מלון אירועים בקונספט חדשני נפתח בחוף הירוק