תחנת הדלק הזולה בעיר הכירו את 5 תחנות הדלק הזולות ביותר בעיר נתניה

אומנם המחיר לליטר דלק בישראל עדיין גבוה ביחס לאירופה וארה"ב, אבל מאז תחילת שנת 2015 מחירי הדלק הם הנמוכים ביותר בחמש השנים האחרונות

נתניה נט יצאה לשטח ואיתרה עבורכם את חמש תחנות הדלק הזולות בנתניה. כך תוכלו לחסוך עד 44 אגורות לליטר בתנאי שתגיעו לתדלק באזור התעשייה הישן שם מצאנו את תחנות הדלק הזולות ביותר בעיר.

בשנה האחרונה מחירי הדלק ירדו לשפל בעקבות צניחה במחירי הנפט בעולם, ההוצאה המשפחתית השנתית הממוצעת לדלק עומדת על 11,000 שקלים, ההקלה על הכיס של כולנו היא ללא ספק משמעותית. למרות זאת, הצרכן הישראלי עדיין משלם יותר בהשוואה למה שמשלם הצרכן האירופי או האמריקאי. 

עפ"י העדכון האחרון למחירי הדלק הנמצאים בפיקוח שמפרסם משרד התשתיות הלאומיות האנרגיה והמים, המחיר המירבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 6.52 ש"ח לליטר. תוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות לליטר (כולל מע"מ). 

רשימת תחנות הדלק הזולות ביותר בעיר נתניה

מן הראוי לציין שכל תחנות הדלק הזולות ביותר שאיתרנו נמצאות באזור התעשייה הישן.

הזולה ביותר: תחנת סונול הכדר (6.27 ₪ לליטר)

כך למשל, בתחנת דלק הקדר תמצאו את המחיר הנמוך בעיר נכון להיום. על ליטר בנזין 95 תשלמו 6.27 ש"ח בתדלוק עצמי וגם על תשלום באשראי. 25 אגורות פחות ממחיר הסף לתדלוק בשירות עצמי ו-44 אגורות פחות ממחיר הסף לתדלוק בשירות מלא. 

במקום השני: תחנות דלק אסוך, תפוז ומבוא שומרון (6.28 ₪ לליטר)

חדשות נדל"ן - הכירו את 5 תחנות הדלק הזולות ביותר בעיר נתניה

התחנה השנייה הזולה הבאה בתור היא דלק אסוך שביציאה הצפונית של אזור התעשייה, שם מחירו של ליטר בנזין 95 בשירות מלא עומד על 6.28 ש"ח.

גם בתחנות מבוא שומרון – פנקס ותפוז נתניה, תשלמו גם כן 6.28 ש"ח לליטר בנזין 95 לתדלוק בשירות עצמי.  

התחנה החמישית שבדקנו: תחנת דור אלון א.ת צפוני (6.31 ₪ לליטר)

חדשות נדל"ן - הכירו את 5 תחנות הדלק הזולות ביותר בעיר נתניה

במקום החמישי ברשימה שלנו נמצאת תחנת דור-אלון מקסיקו, שם מחירו של ליטר בנזין 95 בשירות עצמי עומד על 6.31 ש"ח לליטר, ואילו מחירו של ליטר בשירות מלא הוא 6.71 ש"ח.

בין אם מגמת הירידה במחירי הדלק תימשך ובין אם לאו, מתברר שיש בידינו כצרכנים מה לעשות כדי להוזיל את מחיר התדלוק. ראשית, כמו בכל תחום, תמיד טוב להשוות מחירים, ושנית, בתחנות המציעות שירות מלא לצד תדלוק עצמי, תשלום במזומן בדרך כלל זו יותר מהמחיר באשראי. המאמינים שבינינו תמיד יכולים לקוות שמחירו של הזהב השחור ימשיך לרדת.