רחוב קראוזה המחודש  בעלות סמלית: חנויות לאמנים ומעצבים ברחוב שטמפפר צילום: עיריית נתניה

עיריית נתניה ביוזמה המעודדת אמנים ומעצבים צעירים: "יש לנו חנות בשבילכם"

עיריית נתניה פרסמה מכרז להשכרת חנויות במרכז נתניה- ברחוב שטמפפר, במחיר חודשי-סימלי העומד על 300 שח בלבד לפני מע"מ.

עיריית נתניה בראשות הגב' מריים פיירברג-איכר מחדשת ומפתחת את העיר נתניה. כחלק מפרוייקט התחדשות העיר והחייאת מרכז העיר, מינהלת מרכז נתניה יצאה ביוזמה שתעודד עסקים קטנים, תוך שימת דגש על אמנים ומעצבים.

עידוד אמנים לעבור למרכז העיר

מטרת המיזם לעודד קבוצות של אמנים ומעצבים צעירים לעבוד במרכז נתניה ובכך לשלב את תושבי העיר בפני העסקים החדשים. כמו כן העירייה תוכל באמצעות המכרז לקבוע ולעצב את תמהיל החנויות במתחם. מנהלת מרכז העיר בתגובה "הכוונה היא להעניק לאמנים ולמעצבים צעירים הזדמנות וחשיפה ולאפשר להם להתפתח כיזמים ובעלי עסק עצמאי. האמנים והמעצבים יוכלו גם להשתמש במרחב הציבורי הגובל בחנויותיהם- במדרחוב תל חי לצורך קיום אירועים, תצוגות ותערוכות שיהוו אמצעי נוסף לחשיפת עבודתם בפני הציבור הרחב".

"אני מברכת על היוזמה שנועדה להטיב עם אמנים ויוצרים בתחילת דרכם, אין ספק שהדבר יביא לשדרוג מרכז העיר ויוסיף עניין רב לקהל המבקרים, בהצלחה לאמנים" אמרה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר".

הזוכים במכרז יוכלו להנות מהטבות נוספות של מרכז הצעירים של נתניה, ה"גג". הם יוכלו להנות משרותי משרד ואמצעי התקשורת. יהנו בין היתר ממחדרי ישיבות, ציוד משרדי, מדפסות תלת מימד, ייעוץ מקצועי. 

השתתפות במכרז מותנית בכך שסיום הלימודים היה החל משנת 2008 במוסד על תיכוני מוכר בחוגים הבאים: ציור, רישום, פיסול, עיצוב קרמי, עיצוב מוצר, עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי, אנימציה. הזוכים במכרז, מתחייבים להפוך את החנות שיקבלו למרכז הפעילות היצירתית העסקית שלהם.

את מסמכי המכרז ניתן לקבל ללא תשלום במשרדי אגף הנכסים בעירייה:
רח' הצורן 6ב' (קומה 3), בשעות העבודה הרגילות.