פנטהאוז יוקרתי בנתניה נמכר ב- 5.65 מיליון ש״ח הדמיה

הפנטהאוז היוקרתי ביותר בשכונת קריית השרון בנתניה נמכר במחיר של 5.65 מיליון שקלים

הפנטהאוז ששוכן בקומה ה-15 של פרויקט ׳בראשית פמילי׳ שבונה החברה, נפרס על שטח של 170 מ״ר, 2 מרפסות בשטח כולל של 60 מ״ר ובריכה
פרויקט ׳בראשית פמילי׳ בשכונת קריית השרון בנתניה, תוכנן ע״י משרד האדריכלים ׳גור אדריכלים׳ וכולל בניין מגורים בן 15 קומות ו-62 יח״ד מעל קומת מסחר אחת.

לפרויקט נוף פתוח ועוצר נשימה אל מול חורשת הסרג׳נטים היפהפייה המשתרעת על כ-255 דונם. שכונת קריית השרון נהנית מתשתיות חדשות עם נגישות לכל הצירים המרכזיים: כביש 2, כביש 4 וכביש 6. זאת, בנוסף לתחנת הרכבת הצמודה לשכונה ומספקת לתושבים פתרון תחבורתי נוח וקל בתנועה צפונה ודרומה במרחב הארצי ולאפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות באזור השרון ובמטרופולין העסקים של תל-אביב.

קבוצת דוד אזולאי נמצאת במומנטום מכירות ורק לפני כשבועיים דיווחה על מכירה של 16 יח״ד בהיקף של כ-50 מיליון ש״ח בחודש אפריל בלבד (!) בפרויקט אחר בנתניה, ׳סטורי׳ בשכונת בן צבי בעיר.

דוד אזולאי, מנכ״ל ובעלים, קבוצת דוד אזולאי ציין: ״שכונת קריית השרון היא מהשכונות הצומחות והמעניינות בנתניה ונמצאת במיקום אסטרטגי עם נגישות גבוהה לצירי תנועה מרכזיים ומתחמי תעסוקה, בידור ופנאי. העסקה הזו מעידה גם על התעוררות וחזרה לשוק גם בתחום מגורי היוקרה. אני מאמין שככל שנתכנס לוודאות מדינית וכלכלית נראה יותר ויותר עסקאות כאלו״.