עמרם אברהם מגרש בנתניה נמכר ב-185 מיליון שקל עמרם אברהם

חברת הנדל"ן עמרם אברהם דיווחה על מכירת מגרש בנתניה עם רווח עצום של כ-85 מיליון שקל בשנה וחצי. המחיר משקף עליית ערך של מעל 100% 

הדמיה | וויפונט

חברת הייזום והבניה עמרם אברהם דיווחה על מכירת קרקע בשטח של כ-3.9 דונם ברחוב גן גוריון בנתניה הסמוך לים, בתמורה ל-185 מיליון שקל בתוספת מע"מ ובצמוד למדד המחירים לצרכן עד למדד הידוע לחודש יולי 2022.

השלמת העסקה, בהתאם לקבלת התקבולים כפי שהוסכם בין הצדדים, צפויה להניב לחברה רווח של כ-85 מיליון שקל, אשר משקפת תשואה של למעלה מ-100 אחוז בתוך כשנה וחצי בלבד. הקרקע מיועדת להקמת פרויקט מגורים של 30 קומות מעל שתי קומות מרתף, הכולל 115 יח"ד. כי הקרקע נרכשה ע"י החברה בדצמבר 2020 תמורת 91 מיליון שקל.

העסקה מותנת בקבלת החלטה בלתי-מותנית (למעט תשלום אגרות והיטלים) של הועדה מקומית לפיה ניתן לבנות 115 יחידות דיור במקרקעין ליזם.

חדשות נדל"ן - מגרש בנתניה נמכר ב-185 מיליון שקל
נועם גרייף, מנכ"ל חברת עמרם אברהם "עמרם אברהם הינה מחברות הנדל"ן הצומחות בישראל. החברה החליטה לממש את הקרקע, בהמשך לעליית מחירי הקרקעות הדרמטית שחווה האזור ובהתאם לניהול השוטף של הפעילות שהינו שמרני מחד ומוטה הצפת ערך מאידך. זוהי המשכה של האסטרטגיה אותה מובילה לאתר הזדמנויות עסקיות שיניבו לחברה רווחים משמעותיים, ואנו ממשיכים לפעול לאיתור עיסקאות נוספות שימשיכו למצב את החברה כשחקנית מובילה בשוק הנדל"ן בישראל.
במקביל, השלמנו בשבועות האחרונים מספר עיסקאות משמעותיות, כשהבולטת בהן היא במתחם האלף בראשון לציון. עיסקה זו היא דוגמא נוספת לקפיצת המדרגה שביצעה החברה בשנים האחרונות"