עמידר משפחות הזכאיות לדיור ציבורי אוכלסו בהצלחה בדירת קבע עמידר

באמצעות משרד הבינוי והשיכון וחברת עמידר החדשה, 21 משפחות אוכלסו באמצעות מרכז השירות של עמידר בנתניה במהלך החציון הראשון של שנת 2022

ארכיון | עמידר 

חברת עמידר החדשה, שהינה זרוע הביצוע של משרד הבינוי והשיכון, המנהלת את מרבית נכסי הדיור הציבורי בישראל - פועלת לאכלוס זכאים בדירות שבניהולה.
בתוך כך, גם במחצית הראשונה של שנת 2022 פעלה החברה לאכלוס משפחות הזכאיות לדיור ציבורי, כאשר במהלך תקופה זאת שיכנה עמידר בהצלחה כ-500 משפחות בדירות קבע, מתוכן 55 משפחות באמצעות מרכז השירות של עמידר בנתניה - מהן 14 משפחות בנתניה, 3 בהרצליה, 2 בכפר סבא, 1 ברעננה, ו-1 בקדימה-צורן.

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, אביעד פרידמן: "קידום פתרונות דיור לכלל אזרחי ישראל היא ליבת העשייה של משרד הבינוי והשיכון, עם דגש מיוחד על פתרונות דיור לשכבות הזקוקות לכך מכל. הטיפול בהיצע הדיור והגדלת השיווקים המשמעותית שיצרנו, יחד עם הבאת תקציבים נוספים לרכש ושיפוצים עבור הדיור הציבורי, הם מהלכים מהותיים המשפיעים ישירות על שוק הנדלן וקידום מערך הדיור הציבורי. אנו פועלים לקדם את העברת יתרת התקציבים עליהם סוכם בהקדם, על מנת שנוכל לספק קורת גג למשפחת נוספות. אני מודה לשותפינו בחברת עמידר על פעילותם ותרומתם לנושא חשוב זה."