ריקודים ואהבה, ולא רק לצעירים שיעורי בטן אצל תמרה

מסתמן כי ריקודים לבני 50 פלוס, הוא הדבר החם הבא בעולם הבילויים של הנתיינתים. אומנם לא מדובר בתופעה מקומית בלבד, אך נדמה שהים והשמש של "הריביירה הצרפתית" עושים את שלהם ומועדוני ריקודים צומחים בעיר שלנו כמו פטריות לאחר הגשם. 

על ריקודים לבני 50+, זוגיות, אהבה והגשמת חלומות 

לרקוד ולהתאהב

ריקודים סלוניים, סלסה, טנגו וריקודי שנות ה60 ו-70 – את כל אלו תוכלו למצוא במועדוני ריקודים למבוגרים, שנפתחו בשנים האחרונות בנתניה. לא יודעים לרקוד? אל דאגה, מישהו כבר ידאג ללמד אתכם את הצעדים הבסיסיים. הרי בסופו של דבר, הריקוד עצמו זה לאו דווקא העיקר, אלא יותר תירוץ, כדי לצאת מהבית, לפגוש חברים חדשים וכמובן גם למצוא אהבות חדשות.

"אנשים בגילי שעדיין לא גילו את עולם הריקוד, פשוט מבזבזים את הזמן", אמרה תמרה בת 60 מנתניה ורקדנית וותיקה בסטודיו לריקוד בעיר. "היום האופציות להכיר בני זוג הן די מוגבלות, בעזרת חוגי הריקודים שלנו נוצרים מעגלים של חברים ונרקמות מערכות יחסים מדהימות".

לרקוד כמו כוכבים

אז אם בכל זאת החלטתם ללמוד לרקוד, אבל אתם מרגישם מגושמים, או חסרי חוש קצב, מצאנו עבורכם בית ספר נהדר, שמתמחה בלימוד אנשים חסרי ניסיון בריקוד - בית הספר "הנרקוד", שפרש סניפים באזור השרון והמרכז, ובשכונת רמת פולג בנתניה. שם פגשנו את ציונה ושלום אמירם, זוג שמגיע לבית הספר באופן קבוע, מזה שמונה שנים. "תמיד אהבתי לרקוד, רק לא מצאתי זמן ללמוד את הריקוד באופן מקצועי", סיפרה ציונה אבירם בשיחה עם "נתניה נט". "יום אחד, החלטתי שזהו, הגיע הזמן להגשים את החלום ובאותו ערב, אני ובעלי כבר נרשמו לבית הספר "הנרקוד" ומאז אנחנו שם, פעמים בשבוע, כבר כמעט שמונה שנים. כשהתחלנו ללמוד את הריקוד, כמו רוב האנשים, הכרנו רק כמה צעדים בסיסיים. היום אני ובעלי רוקדים את כל הסגנונות, ריקודים סלוניים, לטינים, רוקנרול ואפילו הופענו בפני קהל של 300 איש".

עיצוב וסטייל - ריקודים ואהבה, ולא רק לצעירים

ציונה ושלום עמירם

זה טוב לזוגיות

"בתור יועצת זוגיות במקצועי, אני ממליצה לכל זוג ללכת לרקוד, זה מעצים ומחזק את הקשר הזוגי", המשיכה אמירם. "אני יודעת את זה מניסיוני האישי. כשאני רוקדת, אני מרגישה בעננים, והקשר שלי עם בן זוגי מתעצם".
מקום נוסף לריקודים בנתניה, הוא אקדמיית ריקוד "ציספרס", שנפתחה בנובמבר האחרון במלון טיילת בעיר וכבר מכילה קבוצה מגובשת של תושבים, אשר מדי שבוע מגיעים לרקוד ולהכיר חברים חדשים. "הגעתי לסטודיו ללא רקע בריקוד בעקבות בעלי, שחובב ריקודי שנות ה-60, והתאהבתי בזה." סיפרה רחל מנתניה. "המורים מאוד מקצועיים, מסבירים בסבלנות ושמים דגש גם על הטכניקה וגם על היופי של הריקוד".

עיצוב וסטייל - ריקודים ואהבה, ולא רק לצעירים

 

לרקוד ריקודי בטן בגיל 70 ולהרגיש בת 18

ללמוד ריקודי בטן בגיל 70? בהחלט כן! לדבריה של אורה זלמה בת 72 מנתניה, ריקודי בטן זה הדבר הטוב ביותר, שקרה לה בשנים האחרונות. מזה 11 שנים, רוקדת זלמה בסטודיו לריקודי בטן "תמרה" בנתניה, ומשלבת המון הנאה, פעילויות חברתיות, וגם התעמלות. "כשהגעתי בפעם הראשונה לסטודיו תמרה קצת חששתי." סיפרה זלמה. "בגילי, כבר קשה ללמוד משהו חדש. אבל מאוד מהר כל החששות שלי התפוגגו. מעבר לכייף שבריקוד, אני עושה גם התעמלות ומפעילה כל חלק בגוף. הכרתי חברות חדשות, כיום אני בת 72 ואני מרגישה כמו בחורה צעירה בת 18".