פסטיבל REDANCING - לרקוד מחדש בחוף פולג באדיבות: פסטיבל REDANCING

פסטיבל "רידנסינג" השמיני יוצא לדרך. ארבעה ימים של ריקוד מוזיקה ותנועה. הלוקשיין - מרכז סאנסה במתחם מלון Q בחוף הירוק פולג, בטיימינג מושלם באווירת חג השבועות

הפסטיבל יחול בימים חמישי עד ראשון 21-24.5.15.

מה מחכה לנו?

קחו נשימה עמוקה כי צפויים לנו ארבעה ימים של ספיריט ותנועה שאסור לפספס.

מסיבות חופש במרחב הפתוח עם מיטב הדיג'יים שתחילה יכניסו אתכם אל תוך הקצב, לאחר מכן ידאגו לאקסטזה בשקיעה ובהמשך יעלו אל תוך הלילה עם לופים אלקטרונים.

מופעים מרטיטים של נתנאל גולדברג (להקת סומסום) וחברים - שירה מקודשת מופע בליווי כינור וכלי הקשה. מופע של מלכה באיה, להקת סרף רוק ישראלי אדירה שיוצרת מוסיקה שמחה ומלאה בחופש וקלילות. מופע אקוסטי טוב בפולק וגרוב מושלם באווירת ים כיאה לגולשים.

תוכן עשיר ואיכותי של סדנאות המאפשרות חוויה של שינוי וריפוי דרך הגוף והתנועה, בליווי מוסיקה מכל התרבויות. בנתיבים מגוונים של שפות תנועה, קונטקט ואימפרוביזציה, טכניקות ריקוד בסגנונות שונים, מגוון סוגי מדיטציות וסדנאות קול.

למעלה מ- 40 מנחים, 4 מתחמים מותאמים לתנועה, ים, אנשים טובים, מקום ירוק ויפיפה, מנחי סדנאות מעולם הריקוד והתנועה שמצטרפים להרכב מנצח של מנחים ותיקים מהשורה הראשונה בארץ שמלווים אותנו לאורך הדרך. תוכן עשיר ואיכותי של סדנאות המאפשרות חוויה של שינוי וריפוי דרך הגוף והתנועה, בליווי מוסיקה מכל התרביות שתלווה כל רגע בפסטיבל.

קיימת אפשרות לינה במקום בחדרי אירוח מפנקים ובקמפינג. צוות רידנסינג יכין לכם את כל מה שצריך: צ`אי שופ, אוכל מזין וטעים, בר בריאות, מתחם טיפולים ועוד...

עיצוב וסטייל - פסטיבל REDANCING - לרקוד מחדש בחוף פולג

באדיבות: פסטיבל REDANCING

"פסטיבל באוירה משפחתית ואוהבת, עם מגוון סדנאות מעולם התנועה והמוזיקה. חוויה כיפית, שמציעה כמה ימים של הוויה חופשיה ומנותקת מהמציאות היומיומית. מה שאהבתי זה את הקירבה לבית ואת הקלות שאפשר להגיע לפסטיבל גם אם לא ישנים במקום, ואת הקפיצה שאפשר לעשות לים כשרוצים. מעבר לזה צוות ההפקה מקסים ונוכחים במקום לאורך כל הפסטיבל" כך טוענת אלה, המשתתפת מזה שנה שלישית בפסטיבל.

לפרטים ולהרשמה דרך האתר : redancing.co.il

בטלפון: ענבר- 054-4603385 סוקי -050-5260271

חשוב לציין שעל מנת לשמור על רוחו ואופיו של הפסטיבל מספר המשתתפים מוגבל ל 280 משתתפים בלבד.

בקיצור, נרקוד ונחבור בקלילות ובשמחה אל התנועה הפנימית, ונעוף על עצמינו בחגיגה חד פעמית וייחודית.