סדנת ידידי החינוך במרכז פסגה עמותת ידידי החינוך מצרפת מתנדבים חדשים סדנת ידידי החינוך במרכז פסגה

עמותת "ידיד לחינוך" מגייסת מתנדבים חדשים לקראת שנת הלימודים הקרובה.

סדנת ידידי החינוך במרכז פסגה

מתנדבי העמותה פועלים בבתי הספר כשהם עוזרים לתלמידים במגוון תחומי דעת: עברית, מתמטיקה, אנגלית ועוד. בנוסף, הם מפעילים ספריות בתוך בתי הספר ותורמים לאוריינות ולאהבת הקריאה בקרב תלמידי בתי הספר.

בשנת הלימודים היוצאת, פעלו מתנדבי "ידיד לחינוך" בעשרה בתי ספר בנתניה, בשיתוף עם אגף החינוך היסודי, להנאתם של מאות תלמידים והורים.
בשבוע האחרון פגשו ידידי החינוך באירוע ראשון 'אחרי הקורונה', את צוות פיסג"ה נתניה, שציין את תחילתו של שיתוף פעולה מבטיח בין המתנדבים הגמלאים, לבין הצוות האמון על הפיתוח המקצועי של צוותי ההוראה באזור. במפגש קיבלו המתנדבים מידע על השירותים שיוכלו לקבל מצוות הפסג"ה והופעלו בסדנאות חוויתיות על ידם.

צוות הפסג"ה ידריך בשנת הלימודים הבאה את תומכי ההוראה ויציע להם כלים ואסטרטגיות שיסייעו להם במפגשים השבועיים עם התלמידים בבתי הספר. החיבור הוא פרי של מדיניות משרד החינוך להכיר במתנדבים בתוך בתי הספר כ'תומכי הוראה'. בתפיסתו של משרד החינוך 'תומכי החינוך וההוראה מהווים כח אדיר והזדמנות למערכת החינוך, לגיוון, למינוף, ליצירת קשרים משמעותיים עם תלמידים ולמתן מענה דיפרנציאלי לימודי או רגשי. ...עבודתם מאופיינת ביחס אישי ובראיה מקבלת ומתעניינת של ילדים ובני נוער."
קבוצת ידיד לחינוך נתניה מחפשת עוד גמלאים פעילים המעוניינים להצטרף לשורותיה. אפשר לקבל פרטים בטלפון 052-4261191