מתנדבי מד"א יחד עם אברהם  החלטה נכונה שהצילה חיים של תשב נתניה מתנדבי מד"א יחד עם אברהם 

תושב נתניה חש כאבים ואי נוחות בחזה, תחילה חשב לנסוע לבית החולים יחד עם בת משפחתו, אבל החליט לחייג 101 ולהזעיק ניידת טיפול נמרץ של  מד"א, דבר שהציל את חייו

מתנדבי מד"א יחד עם אברהם 

לפני כחודשיים בשעת לילה מאוחרת חש אבודרהם אברהם (51) מנתניה כאבים ואי נוחות בחזה, תחילה חשב לנסוע לבית החולים ברכב יחד עם בת משפחתו, אבל בהמשך חייג 101 והזעיק ניידת טיפול נמרץ של  מד"א, דבר שהציל את חייו/

צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהגיע במהירות החל בבדיקות רפואיות שבמהלכן אבחנו שאברהם סובל מאירוע לבבי חריף. תוך כדי הטיפול הרפואי שכלל מתן תרופות מיוחדות איבד אברהם את הכרתו ועבר דום לב, הפראמדיקים של מד"א נלחמו על חייו, ביצעו פעולות החייאות מתקדמות שכללו מתן מספר מכות חשמל עד שאברהם שב להכרה ופונה תוך המשך טיפול רפואי לבית החולים כשמצבו קריטי.  לאחר שחרורו מבית החולים ביקש אברהם לקיים סעודת הודיה כדי להוקיר תודה לצוות מד"א שהציל את חייו והזמין את הפראמדיקים של מד"א, דניאל סילוק וגיא פורת,  לסעודת הודיה שהתקיימה אצל בן משפחתו של אברהם.
 
אבודהרם אברהם: "הרגשתי צורך לעשות משהו ולהוקיר תודה לצוות מד"א על כך שנלחמו על חיי. הם דוגמה ומופת לכוח האדם שפועל במסירות למען הצלת חיים. הניסיון שלי מלמד שאסור להסס - אם יש חשש מיד מתקשרים 101 למגן דוד אדום."
 
פראמדיק מד"א דניאל סילוק: "מאד התרגשתי עם קבלת ההזמנה לסעודת ההודיה. הכרת התודה היא מרגשת ונותנת לנו את הכוח להמשיך ולהילחם על החיים של המטופלים. נמשיך לפעול כך תמיד. בכל זמן ובכל מקום. אני מאחל לאברהם בריאות איתנה".
 
פראמדיק מד"א גיא פורת: "לקבל כזו הערכה והוקרה מאדם שהצלנו את חייו זו מתנה לכל החיים. לראות את אברהם שהיה במצב קריטי והתנדנד בין החיים למוות יושב וצוחק עם הילדים שלו שווה עבורי יותר מכל דבר."