אביב גפן ומרים פיירברג שיעורי מוזיקה עם אביב גפן לילדי נתניה אביב גפן ומרים פיירברג

במופע ZOOM שהעניק הזמר והיוצר אביב גפן לתושבי נתניה, הציע גפן לראש העיר, מרים פיירברג-איכר, ללמד ילדים מנתניה שידם אינם משגת, מוזיקה 

אביב גפן ומרים פיירברג

הזמר והיוצר אביב גפן השתתף במופע Zoom יחד עם הנגן המיתולוגי בן מיטלמן, במסגרת אירועי השבת העולמית. 
במהלך המופע אביב סיפר על תפיסת עולמו ועל כבוד הדדי שעלינו לרכוש האחד כלפי השני. סיפר על החברות האמיצה שלו עם אביתר בנאי ועל ההשפעה ההדדית ביניהם. אביב שיתף את הצופים כי גר שנים בבית יצחק ונווה איתמר, והבילוי הכי גדול עבורו היה לצאת לחגוג בעיר נתניה, בין אם בקולנוע שרון או כדי לחפש את אבא שלו, יהונתן גפן, בפאב האורונוס או בגן של אורי, פאבים מיתולוגיים במרכז העיר נתניה.
מעבר לשירים שהפכו לחלק עיקרי בפס הקול הישראלי מאז שנות ה – 90, אביב סיפר כי בתחילת דרכו, כאשר אף אחד אחר לא נתן לו הזדמנות, העיר נתניה העניקה לו את האפשרות להופיע ולכן יש לו פינה חמה מאד בליבו לנתנייתים. לקראת סיום המופע, גפן שהיה נרגש במיוחד שיתף את הצופים לראשונה בחייו באירוע משמעותי בחייו. בהיותו צעיר רצה ללמוד לכתוב תווים ולא הייתה לו האפשרות. מאז ועד היום זה צובט בליבו שהוא לא יודע את הדו סול לה. אביב עצר את המופע וקרא בקריאה נרגשת לראש העיר, מרים פיירברג איכר: "אני מציע לך קבל עם ועדה להגיע פעם בשבוע ללמד בחינם מוזיקה לילדים ללא אמצעים". פיירברג-איכר וגפן שוחחו לאחר ההופעה, במסגרת השיחה הודתה פיירברג-איכר על היוזמה הברוכה וקראה לאמנים נוספים להצטרף.

סגנית ראש העיר והממונה על אגף נוער וצעירים, שירי חגואל-סיידון: "אני שמחה שאירחנו את הזמר והיוצר אביב גפן לכיתת אומן, השתתפתי באירוע המדהים הזה וכמו כל שאר הקהל, הרגשתי את תחושת האחדות, הכנות וקירוב הלבבות שנוצרה במהלכו. האירוע הזה, הוא תוצר של המורשת שראש העיר מרים פיירברג איכר מנחילה לנו בעיר - מורשת של מציאת הדומה והמחבר".