צילום: רן אליהו  מאות תיקים חולקו לתלמידי נתניה צילום: רן אליהו 

למעלה מ-600 תיקים וציוד חדש לשנת הלימודים חולקו השבוע לתלמידים בנתניה. ראש העיר מרים פיירברג איכר "מרגש ומחמם את הלב לראות את השמחה על פני הילדים" 

צילום: רן אליהו 

 
השבוע , רגע לפני פתיחת שנת הלימודים, חולקו באמצעות קרן נתניה למעלה מ-600 תיקים לילדים, כמן כן חולק ציוד חדש לשנת הלימודים. את הציוד חילקו ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, וכן יו"ר עמותת בוגרי ממר"מ – יוסי מלמד, מיכל הלוי – סמנכ"לית כוח אדם וסייבר בחברת אלביט – נתניה, רותי גור – ראש המנהל והצוותים ונציגי קרן נתניה.
 
ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "עיריית נתניה וקרן נתניה עומדות לצד תושביה גם בפתיחת שנת הלימודים. מרגש ומחמם את הלב לראות את השמחה על פני הילדים המקבלים ציוד חדש ומתרגשים לקראת כניסתם לבית הספר. אני מודה לשותפים שלנו לתרומה ולעשייה הברוכה הזו".
 
חיים דלמר, מנכ"ל אלביט מערכות תקשוב וסייבר ״אנו גאים לקחת חלק בתרומה זו לסייע לקהילה במיוחד בתקופה זו ובכך להיות שותפים לעיריית נתניה בקידום החינוך בעיר".
 
יוסי מלמד, יו"ר עמותת בוגרי ממר"מ "נרתמנו למשימה הזו כי אנחנו מאמינים שילדים צריכים לקבל את ההזדמנות להצליח ולעשות הכל כדי לחזק אותם. אנחנו בתקופה קשה לכולנו והיה חשוב לנו להירתם למשימה הלאומית הזו. אני שמח שחברי דניאל חלבי, בוגר ממר״ם, ונתנייתי אמיתי הוביל את פרויקט הגיוס הזה מהצד שלנו".