מלכה ומור. חתונה במתחם אנדרטת הנצחון של הצבא האדום חתונות ללא עלות ברחבי העיר נתניה מלכה ומור. חתונה במתחם אנדרטת הנצחון של הצבא האדום

מעל 30 חתונות נסגרו בלוקיישנים שונים ברחבי העיר נתניה בימים האחרונים, ימי הקורונה, בהם לא מתקיימות חתונות באולמות אירועים. ראש העיר מרים פיירברג איכר "נתניה כאן לצדכם ולצד כל הזוגות המעוניינים להתחתן במתחמים הקסומים של העיר היפה שלנו"

מלכה ומור. חתונה במתחם אנדרטת הנצחון של הצבא האדום

עיריית נתניה מסייעת לזוגות שלא יכולים לקיים את חתונתם בגלל הגבלות הקורונה ומאפשרת להם לקיים אירוע אינטימי ומיוחד בחוג המשפחה, ומציעה מספר אתרים על רקע נופיה היפים של העיר, ללא תשלום. 

אחרי סיור לוקיישנים שהתקיים בעיר בליווי מנהלת אגף רבעים ושכונות, כנרת מנטין, הוגת הרעיון, נרשמו עשרות זוגות שבחרו להתחתן במיקומים שונים: בטיילות, בפלנתניה ובמתחם אנדרטת הניצחון של הצבא האדום   – שם נישאו בשבוע האחרון מלכה ומור מנתניה בחתונה מרגשת במיוחד עם מספר אורחים מצומצם שחולק לקפסולות והתמוגג מאושר במדשאות שבמתחם לפי ה"תו הסגול" והנחיות משרד הבריאות.

פעילות קהילתית - חתונות ללא עלות ברחבי העיר נתניה

ראש העיר הגיעה לברך בחתונתם של מלכה ומור

לחתונה המרגשת, השלישית במספר המתקיימת בנתניה, כיבדה בנוכחותה גם ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, שהתרגשה עבור הזוג המקסים. "אני רוצה לברך את הזוג המאושר שבחר במקום המיוחד הזה, לצד אנדרטת חיל החימוש בו משרת החתן. נתניה כאן לצדכם ולצד כל הזוגות המעוניינים להתחתן במתחמים הקסומים של העיר היפה שלנו". 

את האירוע כולו, משלב הרישום, בחירת המקום, ועד לסוף האירוע ליוותה מנטין יחד עם צוות האגף המסור העובדים תחת מינהל התפעול בניהולה של ליזי אורון. 

מנטין "רה"ע תמכה ועודדה את הרעיון ואף מגיעה לברך את הזוגות המתחתנים. זוהי זכות ענקית לסייע לזוגות שנקלעו לבעיה בעת הזו. בבוקר אני והצוות של אגף השכונות מתפקדים בנושאים שוטפים בשכונות העיר ,ובערב אנו עושים תפנית ומפיקים לזוגות את היום היפה ביותר בחייהם. יש לנו עיר מדהימה, הלוקיישנים בנתניה הינם מהיפים בארץ".