נחנך בית ספר "מעגלים" נחנך בית ספר "מעגלים" לחינוך מיוחד נחנך בית ספר "מעגלים"

בטקס מרגש נחנך ביום שלישי בי"ס "מעגלים" - בית להתפתחות אישית של החינוך המיוחד המופעל על ידי "בית אקשטיין" בשיתוף עיריית נתניה ובפיקוח משרד החינוך

נחנך בית ספר "מעגלים"

בית ספר מעגלים בנתניה שעבר למשכנו הקבוע מונה כיום 9 כיתות, 70 תלמידים וכן 40 אנשי צוות כאשר בכל כיתה עד שמונה תלמידים המלווים על ידי מחנך ועוזר הוראה.

במדובר בבית ספר חינוכי-טיפולי, כאשר לכל תלמיד נכתבת תכנית תמיכה אישית אשר עובדת על צרכיו דרך חוזקותיו.

טקס החנוכה נערך במעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, הממונה על החינוך, חבר המועצה עקיבא יצחקי, חברות המועצה: תרצה גרינפלד וציפי קפל, מנכ"ל העירייה יורם כהן, ראש מינהל חינוך וחברה, טובה דולב, מנהלת אגף לחינוך מיוחד, אסתי יוסף, מפקחים, מורים צוותי חינוך ותלמידים.

לדברי אילת חיים, מנהלת בית הספר, חזון בית הספר דוגל בלמידה חוויתית ויצירתית המותאמת לצרכי הילד תוך הקשבה וראייה המקיפה אותו בכל תחומי חייו מתוך מענה רגשי אישי. "כל אחד יגלה ויפתח את כישרונותיו, חוזקותיו ויממשם במטרה להגיע לרווחה אישית."

ראש העיר, מרים פייירברג-איכר התייחסה להשקעה העצומה בכל תלמיד, ש"הינו עולם ומלואו" והודתה לצוות המקצועי על שהוא מפרה כל אחד מן הילדים באופן אישי,
מיטיב, מכיל ותומך.
ראש מינהל חינוך, טובה דולב "מדיניות החינוך בעיר היא לאפשר לכל תלמיד ותלמידה למצוא את המסגרת המתאימה להם. שיתוף הפעולה עם בית אקשטיין מבטיח לתלמידים מסגרת איכותית ומתקדמת, סביבה חינוכית מותאמת לצרכים, צוות חינוכי מיומן והכל כאן - קרוב לבית, ללא צורך בנסיעות ממושכות. אני מודה לאסתי יוסף מנהלת אגף החינוך המיוחד על השלמת ההקמה של בית הספר, בדרך הטובה ביותר."
אודי ליפשיץ, סמנכ"ל בית אקשטיין "לצערי הרב לא בכל רשות פותחים מסגרות ייחודיות. זה לא מובן מאליו. יש רשויות שהתלמידים בהן נוסעים שעות למסגרת החינוכית. לזכות עיריית נתניה שפתחה את המסגרת, אז אני אומר תודה לעיר על שיתוף הפעולה."