'חורף חם' למאות משפחות בנתניה חורף חם למאות משפחות בנתניה 'חורף חם' למאות משפחות בנתניה

בואה של סופת הקור בשבוע שעבר, הביא את פעילי 'מרכז החסד נתניה', המופעל ע"י 'מטה משיח' בעיר, לפרוייקט מתוגבר של "חורף חם" הכולל חלוקת וסלי מזון גדושים, יחד עם מוצרי חימום: שמיכות וכריות לחורף

 

עמותת 'מטה משיח' חילקה מאות תלושי קניה, סלי מזון, שמיכות, מפזרי חום ומטריות. כל זאת במסגרת פרוייקט "חורף חם" אותם יוזמים אנשי העמותה כמידי שנה בחודשי החורף. המבצע מתקיים לזכרם של אנשי החסד הבלתי נשכחין הרב אברהם דואני זצ"ל, שהיה ממקימי הארגון והיה ידוע בפעילותו הרבה למען הנזקקים, ואחיו הרב יהודה יצחק דואני זצ"ל – איש החסד הנודע, שנלב"ע בשנה האחרונה. 

"הרב אברהם דואני זצ"ל, ואחיו הרב יהודה יצחק זצ"ל, היו מאנשי החסד הבולטים בעיר. בחודשי החורף רצו ממשפחה למשפחה. כל משפחה שביתם היה מט ליפול בגלל נזקי החורף, היתה זוכה מהם לסיוע נדיב. אין מתאים מלהקדיש את המבצע המבורך לעילוי נשמתם" מסר יקיר חלפון, אחיינם הצעיר, אשר רתם את חבריו, להצלחת הפרוייקט.
מנהל הארגון ר' אלעזר פרץ מסר: "פעילות החסד המתקיימת בעיר נתניה, נובעת קודם כל מקבוצת צעירים אכפתיים, מתנדבי הארגון, שנרתמים בכל מאודם במשך כל ימות השנה עבור החלשים והזקוקים. אנו מצווים בהוראתו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שהודיע כי החסד והמעשים הטובים, מביאים אותנו בצעד נוסף לגאולה השלמה והתגלות מלך המשיח, בקרוב ממש".

צילום: יניב יצחק