בנתניה מגשימים חלומות לילדים תמונה: עיריית נתניה

יוזמה מיוחדת של עיריית נתניה ומרכז קהילתי קריית השרון לקראת חג הפורים: הכנת תחפושות לילדים הנעזרים בכיסאות גלגלים והליכונים 

בחג פורים השנה יוכלו גם ילדים הנעזרים בכיסאות גלגלים והליכונים להתחפש וליהנות כמנהג החג.

במסגרת פרויקט שנקרא "תחפושות מתגלגלות" ביוזמת אגף רבעים ושכונות בעיריית נתניה, מרכז קהילתי מזרח נתניה וסטודיו stylish נפגשו המשתתפים במרכז הקהילתי קרית השרון ושם הגשימו להרבה ילדים חלומות – תפרו והכינו להם תחפושות עליהם חלמו.

מעצב האופנה גיל דבש שהתנדב יחד עם אחרים, מספר: "זו היתה חוויה מדהימה. הגעתי למקום כדי לתפור תחפושת וראיתי את הילדה שסיפרה לי שהחלום שלה הוא להתחפש לטינקרבל. היה צורך לעשות הכנות מיוחדות עבור הכיסא שלה והיא כל כך התרגשה. בסוף יצא מדהים, הילדה ואמא שלה התרגשו כל כך. מה שעבור ילדים והורים רבים נראה טריוויאלי– לקנות תחפושת- עבור הילדה הזו היה יוצא דופן ומיוחד. כולנו היינו עם תחושת סיפוק מדהימה, הגשמנו לילדים את החלום וההתרגשות שלהם היתה שווה הכל".

עוד התנדבו לתפירת והכנת התחפושות יעל מורד, מיטל זוהרה ארזואן, ים רג'יניאנו, אנה רכטמן ומתנדבות מסטודיו stylish.

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר "אני מברכת על היוזמה המדהימה של הכנת תחפושות לילדים שמתניידים בכיסאות גלגלים או הליכונים ולעתים קשה להם יותר למצוא את התחפושת עליה חלמו. השנה בחג הפורים כל ילדי נתניה יצהלו וישמחו".

סגנית ומ"מ ראש העיר, שירי חגואל-סיידון "התרגשתי לראות את שני שחלמה להתחפש לטינקרבל והגשימה את חלומה ואת יונתן שרצה להתחפש לרב חובל, כי אצלנו בנתניה כולם מתחפשים בפורים".