עמדת תרומת דם של מד"א בשיתוף בן&גריס שמאל אבי זינגר מנכל בן אנד ג'רי ורועי דון סמנכל שיווק תורמים דם | צילום: אסף לב

סטודנטים במרכז האקדמי רופין תורמים דם ומקבלים גלידת בן & ג'ריס 

מותג הגלידות בן & ג'ריס ישראל ממשתף פעולה עם שירותי הדם של מגן דוד אדום, במטרה להעלות את המודעות לתרומות דם בישראל ולעודד צעירים להצטרף למאגר תורמי הדם הקבועים של מד"א, כאשר יציבו בחג החנוכה יום ג׳ 20.12 בין השעות 10:00-14:00 עמדת התרמת דם של מד"א במרכז האקדמי רופין.

ליאור אלטמן, המנהל הארצי של מחלקת התרמות דם במד״א: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה ועד כה ההתרמות היו מוצלחות מאוד. ב-3 המוקדים בהם הפעלנו את העמדה - הותרמו מאות מנות והתורמים אכן שמחו לקבל את הגלידה הטעימה והמרעננת בסוף תרומת הדם. אנחנו מקווים להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה במקומות נוספים ברחבי הארץ ולעודד עוד ועוד אנשים לתרום דם ולהציל חיים".

רועי דון סמנכ"ל השיווק של בן & ג'ריס ישראל: "אנו רואים חשיבות רבה בגיוס תרומות דם העשויות להציל חיים, ופונים לאוכלוסיות שונות, בניהם צעירים וסטודנטים ושמחים לשיתוף פעולה עם המרכז האקדמי רופין, הנחשב לאחת המכללות המובילות בישראל עם מעלה מ 6,000 סטודנטים וחברי סגל רבים". לדבריו: "אנו מאמינים כי ביכולתנו לחולל שינוי בכך שנעורר מודעות באמצעות קמפיין זה - המרכז האקדמי רופין הינה התחנה הרביעית של הפרויקט ואנחנו מקווים להצלחות נוספות".

 

 

ב