צילום: רן אליהו סביבת לימודים חדשה למרכז הטכנולוגי הדתי צילום: רן אליהו

התיכון הטכנולוגי של המרכז הטכנולוגי הדתי אחד מבתי הספר הוותיקים בעיר – זכה למשכן חדש ועדכני, לאחר שמינהל ההנדסה של העירייה השלים את בנייתו

צילום: רן אליהו 

בית הספר המשתרע על פני כ- 2000 מטר מאובזר בסדנאות טכנולוגיות מקצועיות ובהן סדנא לתחבורה מתקדמת, סדנת עיצוב שיער וטיפוח החן וסדנת תקשוב.
כמו כן נבנו עבור התלמידים: חדר אוכל מפואר, חדרי הכלה, חדר מולטימדיה, ספרייה ועוד.

כיום מונה בית הספר 154 תלמידים משכבות ט'-יב' ומנתוני הזכאות לבגרות עולה כי בית הספר הצליח בתשפ"א להביא ל53% זכאות לבגרות מלאה וטכנולוגית, כאשר השאיפה היא להעלות עוד יותר את אחוזי הזכאות, תוך הכוונת התלמידים לשירות משמעותי בצה"ל. 

המבנה תוכנן על ידי קוריאל אדריכלים שהצליחו להפוך את בית הספר למרחב של התנסויות ופיתוח הדימיון של התלמידים, ניכוס המקום לתלמידים וכן ניצול הקשר בין צבעים, צורות אסתטיות ואוירה כדי להשרות שמחה והתלהבות ולעודד גיוון והתחדשות.

גילת סיימון, מנהלת החינוך העל יסודי: "בית הספר בניהולה של רותי עמרני מהווה מרכז הזדמנות שניה ובית חם לבני הנוער בעיר. בבית הספר תוכניות אישיות לקידום התלמידים בפן רגשי חברתי, כמו גם לימודי וערכי וההצלחות הרבות מעידות על עבודה חינוכית מעמיקה ואוהבת של צוות בית הספר ובראשו המנהלת. אני מאחלת המשך הצלחה במשכן החדש."