אילוסטרציה | fotolia שיא חדש באחוז הזכאות לבגרות בנתניה לשנת תש"פ אילוסטרציה | fotolia

מנתונים שפרסם משרד החינוך עולה כי חל גידול באחוז הזכאות לבגרות בנתניה והוא עומד כיום על 82.3%. ראש העיר מרים פיירברג איכר "אני גאה בתלמידי העיר על הצלחתם" 

אילוסטרציה | fotolia

מנתונים שפרסם היום (רביעי) משרד החינוך עולה כי חל גידול באחוז הזכאות לבגרות בנתניה והוא עומד כיום על 82.3% בהשוואה להישג הקודם שעמד על 79%, עלייה של למעלה מ- 3% נוספים. 

מעיריית נתניה נמסר "ראש העיר, מרים פיירברג-איכר הביעה סיפוק מהנתונים והערכה רבה לכל העושים במלאכה. פיירברג בירכה על החלטת משרד החינוך, להציג תמונה חינוכית שלמה לבתי הספר העל יסודיים ולא רק את אחוז הזכאות לבגרות, תמונה המתייחסת למורכבות העשייה החינוכית. התמונה משקפת גם ערכים ואקלים חינוכי, התמדה ונשירה, מיומנויות הצוות החינוכי ומידת שביעות הרצון שלהם וכאמור גם למידה והישגים".

חינוך ומצויינות - שיא חדש באחוז הזכאות לבגרות בנתניה לשנת תש"פ
ראש העיר מרים פיירברג "ברצוני להודות לראש מינהל החינוך, טובה דולב, לגילת סיימון, מנהלת אגף העל יסודייים ולכל צוות מינהל החינוך ובעיקר למנהלים ולמורים היקרים שעושים עבודת קודש, מחבקים את כולם באהבה ומצליחים באופן יוצא מן הכלל להגיע להישגים אלו. אני גאה בתלמידי העיר על הצלחתם."
טובה דולב, ראש מינהל החינוך: "מרגישה גאה ולא מופתעת מההישג העקבי והמיוחד בעיר הטרוגנית הקולטת עליה. מתחילת דרכי שמתי דגש על צמצום פערים וקידום הישגים, תוך מתן מגוון מענים לצרכי אוכלוסיות שונות. אחד המנופים המרכזיים הוא טיפול באוכלוסיות בסיכון נשירה. לאורך השנים ,ידענו לתמוך בתלמידים מבחינה לימודית, לעודד מוטיבציה ולשאוף גבוה.
מסיימת את תפקידי בתחושה של משמעות ותרומה למיצוב העיר בחינוך. הערכה ותודה ענקית לתמיכתה של ראש העיר שלנו , לממונה על החינוך, לצוות מינהל החינוך ולכל הצוותים החינוכיים."