אורט גוטמן. מתוך אתר האינטרנט של אורט 7 בתי ספר מצטיינים בנתניה. המורים יתוגמלו באלפי שקלים אורט גוטמן. מתוך אתר האינטרנט של אורט

משרד החינוך פרסם רשימת תיכונים מצטיינים. ביניהם שבעה תיכונים מנתניה. המורים בתיכונים יתוגמלו באלפי שקלים, על פי רמת ההצטיינות

אורט גוטמן. מתוך אתר האינטרנט של אורט

משרד החינוך פרסם ביום שלישי רשימת 313 מוסדות החינוך תיכונים שהצטיינו בשנת הלימודים תשפ"א בתחום הערכי, החברתי והלימודי. בחירתם של בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול של שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים ובהתאם לשיעור השיפור שחוללו מוסדות החינוך.

בתי הספר נבחנו על פי מדדים כגון: מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות ומידת השיפור.

תיכון אורט גוטמן וטשרניחובסקי, רמה 2 - המורים יתוגמלו בסכום של 6,332.39 ש"ח
תיכון אלדד ושי עגנון, רמה 3 - המורים יתוגמלו בסכום של 4221 ש"ח
תיכון תמר אריאל, תיכון בית חנה, תיכון ריגלר - המורים יתוגמלו בסכום של 3166 ש"ח

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון: "מערכת החינוך התברכה באנשי חינוך, מנהלים ומורים, שמובילים את תלמידי ישראל ומצעידים אותם להישגים מרשימים בכל תחומי החיים. תלמידים ותלמידות אלו הם דור העתיד של מדינת ישראל. אנשי החינוך הזוכים מבססים את תחושת השייכות של התלמידים לקהילה, נוטעים בהם ערכים ומעניקים להם כלים משמעותיים לחיים. אני מברכת אותם על עשייתם החינוכית, שיש לה השפעה עצומה על כלל החברה הישראלית ועל עתיד מדינת ישראל".

מנכ"ל משרד החינוך, תא"ל במיל' יגאל סלוביק: "המנהלים והמורים הזוכים בפרס מייצגים את כל צבעי הקשת של החברה הישראלית, על כל גווניה. אני מברך אותם על זכייתם בפרס כהוקרה על הישגיהם המרשימים, הראויים לכל הערכה. אני מאחל להם שיעמידו עוד שורה של אנשי חינוך מובילים שילכו בעקבותיהם, ויצמיחו דור של תלמידים שיצעידו אותנו לקדמת הבמה.
לאור הישגיהם, עובדי ההוראה שבבתי הספר הזוכים יתוגמלו בסכום כספי הנע בין 3,166 ₪ לכ-8,443 ₪, זאת בהתאם לסיכום שעוגן בין משרד החינוך לבין ארגון המורים ומשרד האוצר, במסגרת הרפורמה "עוז לתמורה".