צילום: רן אליהו  ‏שיתוף פעולה בין סנט פטרסבורג לנתניה צילום: רן אליהו

במסגרת אירועי ימי סנט פטסבורג בנתניה סוכם על שיתופי פעולה עתידיים עם מחוז קורורטני ונחתם הסכם שיתוף פעולה בית ספרי עם בית ספר "איתמר". ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "גאים על היחסים החמים ומברכים על שיתופי הפעולה"

צילום: רן אליהו 

אירועי ימי סנט פטרסבורג התקיימו בשבוע שעבר בנתניה כמו גם בערים תל אביב, חיפה, אשדוד ואשקלון. 
במסגרת האירועים ביקרה המשלחת בעיר, נחתם הסכם שיתוף פעולה עם בית הספר "איתמר" והתקיימו ביקורים בבתי הספר "ביאליק" ו"נעמי שמר". בכל בתי הספר צפו חברי המשלחת בכיתות המשלבות עולים חדשים, האזינו למקהלות, לתזמורת כלי נשיפה והתעניינו בייחודיות הבית ספרית. 

ביקור המשלחת נערך במעמד ראש העיר מרים פיירברג-איכר, ראש מחוז קורורטני שבסנט פטרסבורג - העיר התאומה של נתניה, נטליה צ'צ'ינה, סגן מושל סנט פטרסבורג ולדימיר קניאגיני, סגן ראש העיר הממונה על קשרי החוץ אפרים בולמש, מנכ"לית האגודה לעידוד התיירות נתניה אולגה לוריה ומכובדים נוספים. 

במסגרת הביקור דנו עם ראש העיר מרים פיירברג-איכר, על שיתופי פעולה עתידיים בין מחוז קורורטני והעיר נתניה, המשך קיום אירועי ימי סנט פטרסבורג בנתניה מדי שנה כמסורת ומופע של להקת המחול הייצוגית של נתניה "החבצלות" בסנט פטרסבורג.

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "אנו רואים חשיבות רבה בברית התאומות עם מחוז קורורטני ושמחים על היחסים הטובים והחמים ושיתופי הפעולה בינינו. העיר נתניה התברכה בעליה גדולה מרוסיה ובתיירות ענפה לאורך השנים ובייחוד בשנים האחרונות עם הקמת אנדרטת הניצחון של הצבא האדום על גרמניה הנאצית בעירנו".