ד"ר חני בר לב בשורה לתושבות איזור השרון: מרכז לכירורגית שד נפתח בלניאדו ד"ר חני בר לב

ד"ר חני ברלב הצטרפה לאחרונה לצוות הרפואי בלניאדו ותעמוד בראש המרכז לכירורגית שד שנפתח השבוע.

החל מיום ראשון הקרוב, ה-20/11/16 תפתח מרפאה לכירורגית שד בבית חולים לניאדו.

גיל רשף | תמונה באדיבות המכללה האקדמית נתניה

מרכז לכירוגית שד בלניאדו מכוון להעניק סל שירותים רחב ומלא בתחום השד - החל בבדיקות הדמיה שונות (ממוגרפיה, סונר, MRI שדיים ועוד), ביופסיות שד ובדיקה ע"י כירורגית שד, וכלה בטיפול בסרטן שד, הכולל מבחר ניתוחים וטיפולים אונקולוגים, המותאמים באופן אישי לכל מטופלת ומטופלת.
תושבי השרון יוכלו לקבל את הטיפול הרפואי על ידי צוות רפואי מהשורה הראשונה.
ד"ר ברלב מגיעה ללניאדו עבדה שנים רבות כרופאה כירורגית בכירה במרכז הרפואי שיבא, ולאחר תת התמחות בכירורגיה אונקולוגית ואונקופלסטית של השד במילאנו.
בשיחה עם ד"ר ברלב היא מדגישה כי "נכון להיום, גילוי ואבחון מוקדמים הינם האמצעים היעילים ביותר לריפוי סרטן שד. ככל שהמחלה מאובחנת בשלב מוקדם יותר, עולים סיכויי הריפוי ממנה. ההמלצות כיום הינם כי כל אישה מגיל 30 תיבדק ע"י רופאה כירורגית שד בין פעם לפעמיים בשנה, בהתאם לגורמי הסיכון שלה. גורמי הסיכון השונים וביניהם גיל האישה, היסטוריה אישית או משפחתית של סרטן שד, הקרנות לבית החזה בגיל צעיר, טיפול הורמונאלי חליפי (HRT), נשאות למוטציה גנטית ועוד הם אלה המכתיבים את שכיחות הבדיקה ע"י כירורגית שד ואת סוג ושכיחות ההדמיות השונות (ממוגרפיה, סונר, MRI)".
החזון שלי אומרת ד"ר ברלב "הוא להקים מרכז לבריאות האישה אשר יעניק שירות מלא בתחום השד החל באבחנה וכלה בטיפול מקומי ומערכתי, המותאמים ונתפרים באופן אישי לכל אישה ואישה המאובחנת עם סרטן שד. כל זאת, תוך שימת דגש ייחודי על ליווי ותמיכה נפשיים במטופלות לאורך כל שלבי האבחנה והטיפול - והכל תחת קורת גג אחת".