תיכון מט"ד נתניה זכה בפרס החינוך הארצי של החמ"ד תמונה: עיריית נתניה

תיכון מט"ד נתניה זכה בפרס החינוך לאור הזינוק באחוזי הזכאים לבגרות תוך שנים ספורות בלבד

תיכון מט"ד נתניה, בהנהלתה של רותי עמרני, מאפשר לתלמידיו להגיע לתעודת בגרות מלאה וטכנולוגית. הזכייה בפרס החינוך ניתנה לבית הספר לאור הזינוק באחוזי הזכאים לבגרות תוך שנים ספורות בלבד. ועדת הפרס ציינה גם את המודל הייחודי שפותח בבית הספר לטיפול רגשי, הנותן מעטפת רחבה לתלמיד ומוכיח שיפור משמעותי בביקור סדיר.

בית הספר מציע מגמות טכנולוגיות שונות והשנה אף משתתף לראשונה בפיילוט מגמת תחבורה מתקדמת. לצד זאת, ניתנים קורסי העשרה המאפשרים אופק תעסוקתי לתלמידים, כגון קורס ריתוך, תיקון טלפונים ניידים ומקצועות היופי. במט"ד מאמינים במענה הוליסטי לכל תלמיד וניתן דגש מיוחד על מענים רגשיים וטיפוליים.

חברי וועדת הפרס אמרו "הצוות האנושי והאוהב שרוצה להוציא מכל אחד ואחת את המקסימום, הוא פשוט נפלא. מצאנו צוות מלוכד, מקצועי, מחויב למשימה ומסור. זה הדבר המשמעותי שמאפשר את כל הטוב הזה בבית הספר. אתם נוגעים פה בנשמות שזה הצלת חיים, זו גבורה של הצוות וגבורה של התלמידים. פשוט שיעור לחיים".

רותי עמרני, מנהלת בית הספר "ההתרגשות גדולה. אנחנו שמחים שרואים את העשייה והמסירות של הצוות למען התלמידים. הזכייה בפרס הסבה לצוות ולתלמידים גאווה עצומה בתהליכים הגדולים שנעשים כאן מדי יום ביומו. הצלחנו לעשות שינוי משמעותי ומהותי בבית הספר ובחייהם של התלמידים וזה שכרנו האמיתי."