הצמה של אבא בהיכל התרבות נתניה

נסרין קדרי, שלמה בראבא, נתן דטנר, ענת מגן שבו ורבקה מיכאלי הם רק חלק משורה של כוכבים, שיופיעו מעל במת היכל התרבות במסגרת עונת המנויים החדשה. לצד קלאסיקות והצגות העוסקות בשסע החברתי-ישראלי, גם קומדיות קלילות ומחזמרים שוברי קופות 

סוליקא

סיפור אהבה בין שתי נערות בפנימייה חרדית, סירובו של ניצול שואה קשיש (שלמה בראבא) מאירופה להכיר בשואה שעברו בני עדות המזרח ומרד שהוא מוביל, וסיפורה של סוליקא (נסרין קדרין), הנערה היהודית שנאלצה לבחור בין אהבתה לאמונתה, אלו רק חלק מהנושאים בהם יצפו אלפי מחזיקי חבילות המנויים לתיאטרון של היכל התרבות העירוני נתניה בעונת המנויים הקרובה.

השנה, הוחלט להרחיב את ההיצע לרוכשים מנוי או לבוחרים לרכוש כרטיסים להצגות. לצד הצגות קלאסיות והצגות העוסקות בשסע החברתי-ישראלי, יועלו גם קומדיות קלילות ומחזמרים שוברי קופות – בהם המחזמר סוליקא בכיכובה של נסרין קדרין.

"התיאטרון הרפרטוארי הפך בשנים האחרונות לאקטואלי יותר מאי-פעם, ולנו חשוב מאוד לאפשר גם לצעירים להתחבר לעולם המרתק הזה, לכן, השנה הוספנו הצגות, קומדיות וכמובן מחזמר המדברים גם לצעירים – זאת לצד קלסיקות", נמסר מבהיכל התרבות
כל ההצגות שיועלו העונה במסגרת סל המנויים הן הצגות שזכו בפרסי התיאטרון. בין ההצגות המחזמר שובר הקופות סוליקא, הקומדיה "סבוטאז", המחזה "הסודות" העוסק בשתי נערות המגלות את משיכתן ומיניותן בפנימייה חרדית, הדרמה המשפחתית "עושה כרצונו" המציבה מראה על החיים בחסידות גור, "היורשת" בכיכובה של רבקה מיכאלי בענייני ירושה, וקלסיקות בעיבודים חדשים כדוגמת "משרתם של שני אדונים" מבית ליסין ו"אותלו" מבית הקאמרי, בכיכובו של עמוס תמם.