אירועים בנתניה והסביבה

פעילויות באתרי המורשת

הופעה של לאה שבת, סיורים וירטואליים, הצגות לילדים ועוד. פעילויות שבוע המורשת באזור השרון

פסטיווקלי

הפסטיווקאלי ייערך זו השנה הרביעית בנתניה, הפעם בצל משבר הקורונה. הופעות של מיטב אמני ישראל יועברו בשידור חי בעמודי הפייסבוק של העירייה והיכל התרבות, חלקן הפקות מקור שהוכנו במיוד לפסטיבל בשבוע הבא. מרים פיירברג איכר "החלטנו שאת התרבות בנתניה, גם הקורונה לא תפסיק". אהרן אורגד: "לימדנו את עצמנו לחיות לצד המשבר". בני אפרים: "נלחמנו כדי להשאיר את התרבות בקדמת הבמה"

יובל דיין מארחת את שמעון בוסקילה. פסטיווקלי | צילום: אהוד רומנו ווגלב סמירנוב 

עיריית נתניה והיכל התרבות מציגים: ה"פסטיווקאלי" - יובל דיין, שמעון בוסקילה, אמיר דדון, דנה ברגר, הופעות ילדים ועוד בשידור "לייב" אצלכם בסלון. אהרון אורגד "כל הצוותים חשבו יצירתית איך לציין את החג למרות המגבלות"

תמונה: פייסבוק. המרכז החדש של נתניה 

לכבוד הבלאק פריידי יום ללא מע"מ במרכז העיר נתניה, הנחות, מבצעים ואמני רחוב. ראש העיר מרים פיירברג איכר "אני קוראת לכולם לבוא תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות"

שבוע היזמות בנתניה

על אף הקורונה, נתניה תציין את חודש היזמות הבינלאומי בשורה של אירועים, מפגשים והרצאות שיתקיימו במהלך חודש נובמבר. שירי חגואל סיידון "זו הדרך בה נצליח להתמודד עם האתגרים הלא פשוטים של התקופה."

חגיגות שמחת תורה בנתניה 

בזמן שתושבי נתניה נשארו בבתיהם בסגר, יצאו רבנים עם משאיות השמחה לשמח את תושבי העיר בבתיהם לכבוד שמחת תורה. צפו בחגיגות

צילום: רן אליהו 

ביום חמישי האחרון נערך בנתניה טקס זכרון לנצחון על גרמניה הנאצית בנוכחות שגריר רוסיה בישראל ושגרירי מדינות נוספות

רוכבים נגד אלימות

ביום שישי הקרוב יגיעו מאות רוכבים מהרצליה לנתניה כמחאה על אלימות נגד נשים. "הפחד שיתק אותי ובכל זאת קמתי והתלוננתי" סיפרה ליאת לזר ממפיקות האירוע 

דרייב אין נתניה

בשבועות האחרונים התקשטה נתניה באירועי תרבות להם התגעגענו: דרייב אין עם מיטב הסרטים וההופעות, מופע כלי ההקשה "טרמולו" בהרצל סטריט מול, בתקווה שזו רק ההתחלה

מדס לנגר מופיע בדרייב אין בדנמרק | צילום מסך 

יוזמה תרבותית חדשה בשיתוף עיריית נתניה וקולנוע מובילנד - מתחם דרייב אין בנתניה