נתניה נט ספורט נוער

מועדון הכדורעף "שטקליס נתניה" העפיל כבר בעונתו הראשונה בליגת הנערים המחוזית לליגת העל לנערים 

שטקליס נתניה

 

מועדון הכדורעף "שטקליס נתניה" העפיל בליגת הנערים המחוזית לליגת העל לנערים ובשנה הבאה יתחרה המועדון בליגה של המועדונים הבכירים בענף ביניהם "הפועל מטה אשר", "הפועל כפר סבא" ו"מכבי תל אביב"

למועדון גם שחקנים בשורות נבחרות ישראל לנוער ונערים ביניהם אדיר בן שלוש, רביד אלפסי, מור מרטן ורועי שלמה. 

המועדון הוא חלק ממגמת הכדורעף העל אזורית של חטיבת הביניים בנתניה "אורט שטקליס" ותיכון "אורט ליבוביץ'", במסגרתה מתקיימים מידי שנה מבדקים לנערות ולנערים בחודשים ינואר ופברואר ומתקבלים כ-30 שחקניות ושחקנים בסיום התהליך.

ליאור לוק מנהל המועדון, אמר: "אנחנו מכוונים גבוה, מהיום שבו הקמנו את המועדון, מצוינות היא העיקרון המנחה, ואני מאושר מאוד שהתחלנו לקצור את הפירות לאחר כל העבודה הקשה והמאמצים הרבים, יש לי שותפה מדהימה לדרך, מנהלת בית הספר זיו טוגנדר אלמוג, שבעזרתה החלום קורם עור וגידים, הצלחנו לבנות מגמה שהופכת אט אט לחוד החנית בנתניה ובענף הכדורעף כולו, כבוד גדול לייצג את נתניה שמובילה במגוון ענפי ספורט, גם בזירה זו, זאת גם ההזדמנות להודות למאמן העל שלנו דניאל שטיינברג שמשקיע את כל מרצו בפרויקט הזה, לעיריית נתניה-מינהל החינוך ואגף הספורט".

ראש מינהל החינוך, טובה דולב: "משמח לראות את הצלחת מועדון הכדורעף שטקליס נתניה שהינו חלק ממגמת הכדורעף העל אזורית של חטיבת שטקליס. אנו גאים כי לצד מקצועות הלימוד החשובים לומדים הילדים ערכים כמו מצוינות, משמעת עצמית, אחריות ועבודת צוות אשר מובילים אותם להישגים".