נתניה נט חדשות ספורט

לראשונה תארח ישראל את אליפות העולם בספורט אולימפי. ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר :"אנו גאים כי אליפות העולם בכדור-מים נשים עד גיל 20 תתקיים במכון הלאומי וינגייט"

כדורעף נשים

הנבחרת הישראלית | צילום: maytronics by albert rozilio&emuna anker

לראשונה בישראל, משחקי אליפות העולם בכדור-מים נשים עד גיל 20 יתקימו בין התאריכים 10-16 לאוקטובר, בבריכה הלאומית במכון ווינגייט שבנתניה. במשחקים יקחו חלק 16 מדינות, בהן : ספרד, איטליה, צרפת, יוון, רוסיה, הולנד, סלובקיה, הונגריה, ברזיל, סרביה, ארגנטינה, פרו , אוזבקיסטן, גרמניה וישראל.

הקבוצות ינחתו בארץ ב 9 לאוקטובר בשדה התעופה בן גוריון ויעברו בדיקות קורונה בסיומן יועברו למלון בנתניה תוך שמירה על קפסולות, הקפדה על הנחיות קורונה מחמירות ועמידה בהנחיות התו הירוק.
משחקי נבחרת ישראל וגמר אליפות העולם יועברו בשידור חי בערוץ 5. כרטיסים למשחקי האליפות ניתן לרכוש דרך אתר 'לאן' בהצגת תו ירוק.

האירוע יתקיים במימון משרד הספורט בשיתוף עיריית נתניה, בקונספט ירוק ואקולוגי, כך שהכרטיסים הם אלקטרוניים והאיגוד מתחייב לבצע מספר פעולות למען שמירה על כדור הארץ ירוק, אותם יחשוף האיגוד בהמשך.

יו"ר איגוד הכדורמים, רוטיל גלוסקא-כהן :"לראשונה, שמנו את ישראל על מפת הכדור-מים העולמית. אנחנו מעלים על נס את השמירה על כדור הארץ כך שאנו נחשוף בקרוב מספר פעולות שייושמו במתחם התחרות על מנת להעלות מודעות לנושא."

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר :"אנו גאים כי אליפות העולם בכדור-מים נשים עד גיל 20 תתקיים במכון הלאומי וינגייט. נתניה חרטה על דגלה קידום מגוון ענפי ספורט ובמיוחד ספורט נשים. לאורך השנים האחרונות אירחנו בנתניה תחרויות בינלאומיות רבות, ביניהם אליפות אירופה בשחיה, תחרויות טניס בינלאומיות, תחרויות הסבב העולמי בגלישת גלים. אני מאחלת הצלחה לנבחרת ישראל ומזמינה את כולם להגיע ולעודד". 

מנכ"ל מיטרוניקס, אייל טרייבר: "חברת מיטרוניקס, מובילה עולמית בתחום תעשיית בריכות השחייה, המתמחה בפתרונות לטיפול בבריכה ומציבה את מדינת ישראל בחזית הטכנולוגיה הרובוטית הגלובלית העולמית, מברכת את יו"ר איגוד הכדורמים, רויטל גלוסקא כהן, ואת מנכ"ל האיגוד, עמית אבנר, על פעילותם לקידום ענף הכדורמים בישראל וטיפוח קשרים עם הגופים הבינלאומיים העוסקים בענף הכדורמים בעולם".