נתניה נט חדשות ספורט
ארוע הפתיחה של אליפות העולם בגלישה

למעלה מ-15 אלף איש הגיעו להפנינג אירוע ה-WSL הראשון בישראל-אליפות העולם בגלישה, בחוף קונטיקי, נתניה ונהנו מחוויה מרהיבה, מזג אוויר מושלם ותחרויות גלישה עוצרות נשימה
בטקס פתיחת התחרות נכחה גם חברת הכנסת, מירב בן ארי, שציינה כי תפעל להפיכת ענף גלישת הגלים לענף אולימפי. בנוסף, נכחה הלן זאנג משגרירות אוסטרליה בישראל, שבירכה על התחרות המוצלחת וציינה את שיתוף הפעולה הפורה בין אוסטרליה לנתניה.

ה –WSL (ליגת הגלישה המקצוענית) בשיתוף ארגון גולשי הגלים בישראל מקיימים בחוף קונטיקי תחרות QS כחלק מסבב המוקדמות העולמי. ה-WSL הינו הגוף המקצועי המוביל בעולם של ענף הגלישה

לתחרות בנתניה הגיעו כ-96 גולשים מרחבי העולם מהסבב המקצועי אשר קהילת הגולשים בארץ רגילה לראות דרך השידורים הישירים שמקיים ה-WSL. הגולשים מתמודדים במשך כל השנה על ההעפלה לסבב המקצועני.

ארוע הפתיחה של אליפות העולם בגלישה

"מקדמים בברכה את הגולשים"

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "אני שמחה וגאה על הפתיחה המוצלחת של התחרות בנתניה, הריביירה של ישראל. אנו מברכים על קיום התחרות אצלנו ומקדמים בברכה את הגולשים מרחבי העולם. נאחל לגולשים הצלחה רבה וגלים טובים".

מנהל השיווק של ארגון גולשי הגלים וממארגני התחרות, ליאור זמיר: "קיום האירוע ה-WSL הראשון בישראל מהווה ציון דרך אדיר בספורט גלישת הגלים בישראל בפרט ולספורט הישראלי בכלל. ההגעה של אלפי צופים לחוף סירונית בנתניה מוכיחה כי הספורט הזה יכול להגיע לכל בית בישראל להפוך לאחד מענפי הספורט המובילים במדינה שלנו".