אתמול בערב חגגה ציפי קפל, חברתי וקולגה שלי לעבודה מזה חמש שנים, את יום ההולדת ה- 65 שלה. עיתונאית מוכשרת, פעילה חברתית, חברה תומכת, אימא וסבתא למופת. בשבילי, זה מסתכם במשפט אחד: דמות להערצה! 

"אני מקווה שגם אני ארקוד ואשתולל ככה בגיל 50", לחשתי באוזנו של בן זוגי בקול מודאג.

 ואז חשבתי לרגע – איזה 50? היא בת 65! היא בגיל של אימא שלי! עצמתי לרגע את עיניי וניסיתי לתאר את אמי היקרה, מענטזת לצלילי המוזיקה, בג'ינס צמוד, נעלי עקב שחורות וחולצת טריקו שחורה צמודה. "אתה חושב, שגם אני אוכל להתלבש ככה בגיל 65?"

דעה אישית - ציפי קפל – האישה והאגדה

הכרתי את ציפי, לפני חמש שנים, ומאז היא לא מספיקה להפתיע אותי. האמת, שלא חשבתי מעולם, שתהיה לי חברה בגיל של אימא שלי. חברת אמתית, שמייעצת, תומכת, שומרת סודות. היא מדהימה אותי באנרגיות המטורפות שלה. אישה בת 65, שעובדת בעבודה מעניינת ומספקת ונותנת "פור" רציני, לרוב הכתבים במערכת שלנו, שצעירים ממנה ב-20 שנים. אישה, שכל יום מקדישה זמן לעצמה, עושה ספורט, רוקדת, מארחת, נוסעת לחו''ל, מבלה במסיבות. אישה, שעברה הרבה בחיים, גידלה לבד שתי בנות מוצלחות, ובנתה את העתיד שלה במו ידיה.

דעה אישית - ציפי קפל – האישה והאגדה
שלא תטעו לרגע, לא מדובר כאן בגברת מ -LALA – LAND, שצמודה למנתחים פלסטיים, מאמני כושר פרטיים, ויועצי אופנה. הסוד שלה טמון באהבה ל"חיים הטובים". לחיות את הרגע, לאהוב את עצמך, לא להיכנע למשברים.

אוהבים אותך ציפקלה! מזל טוב, עד – 120!

כותבת המאמר: מרינה גולן, עיתונאית