ריכזנו עבורכם את מגוון האטרקציות והאירועים שיתקיימו בעיר בחופשת פסח

פסטיבל ירון ירושלמי מבית תיאטרון אורנה פורת, סדנאות, אירועים ומופעים בכיכר העצמאות, בפלנתניה ובמוזאון העיר

פסח 2018

אירועי חול המועד פסח | תמונה: עיריית נתניה

נתניה חוגגת את חג הפסח עם שלל אירועים בהשראת עולם התאטרון. 

פסטיבל ירון ירושלמי של תיאטרון אורנה פורת

פסטיבל ירון ע"ש הצנחן ירון ירושלמי של תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער מגיע לנתניה בחוה"מ פסח. במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו 12 הצגות בהיכלי התרבות וברחבי העיר.
במהלך ימי הפסטיבל יקושטו המתחמים השונים באווירת חג ויתקיימו בהם הפעלות חווייתיות לילדים.

2.4 יום שני חברים על הגשר לגילאי 4-7. שעה 17:00 בכיכר העצמאות החדשה. הכניסה חופשית.
האוצר שאינו נגמר לגילאי 5-7. שעה 18:30 בכיכר העצמאות החדשה. הכניסה חופשית.
3.4 יום שלישי רובין הוד לגילאי 6-12 שעה 11:00 בהיכל התרבות העירוני.
צוציקים לגילאי 1-2.5 שעה 11:00 בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין.
זהבה ושלושת הדובים לגילאי 3-6 שעה 11:00 בהיכל התרבות ע"ש ספי ריבלין.
מרק כפתורים לגילאי 4-7 שעה 11:00 במרכז תרבות וכנסים ברמת ידין (דורה) הכניסה חופשית.
מרק כפתורים לגילאי 4-7 שעה 13:30 בפלנתניה (במסגרת כרטיס כניסה לפלנתניה).
4.4 יום רביעי מלך סיאם לגילאי 6-12 שעה 17:00 בהיכל התרבות העירוני.
טרופותי לגילאי 3-7 שעה 17:30 בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין.
תאטרון פצפון לגילאי 1-2.5 שעה 16:00 בהיכל התרבות ע"ש ספי ריבלין, הכניסה חופשית.
מחסן השטוזים של דתיה לגילאי 3-6 שעה 17:30 במרכז התרבות והכנסים רמן ידין (דורה).
שבת הזהב לגילאי 4-8 שעה 11:00 בפלנתניה (במסגרת כרטיס כניסה לפלנתניה).
עכבר העיר ועכבר השדה לגילאי 4-7 שעה 16:00 בהיכל התרבות העירוני.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים במחיר סמלי: אתר היכל התרבות העירוני ואתר עיריית נתניה. חלק מהאירועים פתוחים לקהל הרחב ללא עלות.

אגדה בכיכר החל משעה 16:30

2.4 יום שני  סדנא להכנת בובות מחומריםבשימוש חוזר, איפור מהספרים, מופעי רחוב
20:00 עינת שרוף בחגיגת זמר ישראלי
3.4 יום שלישי הצגות ילדים של תאטרון המטמון 17:00 חמש מכשפות הלכו לטייל; 18:30 סוד המעיין הנעלם.
אמני כובע "כל כובע והסיפור שלו, סדנת יצירה "הסיפור שלי".
20:00 הרכב כלייזמרים במופע שמח במיוחד.
4.4 יום רביעי 16:30 משחקים סיפור-שדרת משחקים ברוח ספרי הילדות האהובים.
18:00 הקרנת הסרט "האוצר מעבר לנהר" על מסכי הכיכר ושיחה מרתקת עם הגיבורה ליאת עזר.

פסח בפלנתניה

א'-ה' 25-29.3 / א'-ד' 1-4.4 בין השעות 10:00-16:00 יתקיימו פעילויות הכוללות סדנאות והדרכות אסטרונומיות, מופעים מדעיים ברחבי המתחם, מופעי כוכבים מודרכים, מופעים בפלנטריום, משחקי חשיבה, סדנאות והדגמות מדעיות – שעון שמש, טילים וחלליות, ניסויים מדעיים מפתיעים, פיסיקה – הפירמידות ויציאת מצרים. כמו כן, יתקיימו סדנאות יפניות – פריחת הדובדבן, עפיפונים ואוריגמי.
בנוסף, ב-1.4 תתקיים סדנה ייחודית של תיפוף מהעולם וב-2.4 תאטרון סיפור "שלגיה קצת אחרת".
מומלץ להגיע לפחות 3 שעות לפני הסגירה כדי ליהנות ממכלול הפעילויות.

שכונה מהסרטים

הקרנת סרטי ילדים על מסכי ענק בגינות העיר
1.4 יום ראשון דרדסים הכפר האבוד בגן המדעי ברחוב קהילת צפת.
2.4 יום שני תפוס ת'גלים 2: שגעת הגלים בגינת תשרי בקרית השרון.
3.4 יום שלישי המיניונים בגן הנרקיס, עין התכלת.
4.4 יום רביעי החיים הסודיים של חיות המחמד בגן הפסלים המחודש בקרית נורדאו.

פסח במוזיאון העיר נתניה

פעילויות מיוחדות לקראת החג במוזיאון העיר. הפעילויות תתקיימנה בסימן 70 שנה למדינה ושנת ה-90 לנתניה.

1.4 יום ראשון מעבדות לחירות בופי נתניה. משחק העפלה לכל המשפחה על שפת הים אשר יסתיים בשירה של שירי מולדת בליווי אקורדיון. נפגשים בשעה 18:00 בכיכר העצמאות החדשה מתחת למסכים.
2.4 יום שני איך מצלמים אביב, פריחה וזיכרון? סדנא לצילום בסמארטפון בהנחיית נורית מוזס לגילאי 6-10.
בשעה 16:00 סיור תיאטרלי לכל המשפחה על תולדות המושבה נתניה. הדרכה ומשחק: ארז דיין.
3.4 יום שלישי 10:00 מפצחים קושיות במוזיאון. חידון מאתגר ואינטראקטיבי לכל המשפחה על תולדות העיר נתניה.
10:30 סיור בשוק הססגוני של נתניה בהדרכת בילי אליעז
4.4 יום רביעי 10:00 חלוצים בחולות נתניה.
השחקנית שחף אבעדי בהצגה על הקמת המושבה נתניה דרך דמויות מכוננות ופורצות דרך, בליווי סדנת יצירה

ארועי נוער בפסח

25.5 יום ראשון בשעה 21:00 מופע סטנד אפ של דניאל אסייג ב"האיזור".
ערב פיקניק מפנק ב"מטרו והמקלט" בשעה 19:00
ערב הכל הולך בשעה 20:00 ב"קופסא"
טיול מועצת הנוער ומד"צים עירוני לברכת יער

26.3 יום שני ערב קריוקי בשעה 20:00 ב"האיזור"
סדנת איפור מקצועית עם בוגרת אילמקיאג' בשעה 18:00 ב"קומה הראשונה"
גיימינג נייט- עמדות מולטימדיה, משחקי מחשב ושולחנות משחק גדולים בשעה 19:30 ב"הקופסא" 
טורניר קט-רגל עירוני בשעה 12:00 בספורטק קרית השרון

27.3 יום שלישי movienight בשעה 20:00 ב"האיזור"
משחקי שולחן בשעה 19:00 ב"הקומה הראשונה"
ערב שורפים ת'חמץ -ערב פיתות על הטאבון בשעה 19:00 ב"המטרו והמקלט"
מעבדות לחירות? סדנת צילום בסמרטפון בשעה 19:00 ב"הקופסא"
28.3 יום רביעי הקרנת סרטי אימה עד חצות עם פופקורן וברד בשעה 19:00 ב"הקומה הראשונה"
ערב חיים בסרט בשעה 19:00 ב"המטרו והמקלט"
ערב שורפים ת'חמץ-ערב פיתות על הטאבון בשעה 19:00 ב"הקופסא"
כנס מד"צים ארצי בנאות קדומים. טיולים ומסעות לתנועות וארגוני נוער
29.3 יום חמישי בה"ד 9 (תיכון) הקרנת הסרט "יוסי וג'אגר-שיחה עם שחקן אורח אוהד קנולר בשעה 18:00ב "הקומה הראשונה"
חפש את האפיקומן בשעה 19:00 ב"הקופסא"